На Ковельщині вшанували Великого Кобзаря

22.05.2020 о 11:30 · 2 хв читання
Фото Ковельської РДА

Сьогодні, 22 травня, в Україні відзначають день перепоховання на українській землі тіла Великого Українця – Тараса Григоровича Шевченка.

Саме 22 травня 1861 року Великого Кобзаря перепоховали на Чернечій горі поблизу Канева – згідно з його заповітом, у якому поет висловлював бажання бути похованим «… серед степу широкого на Вкраїні милій».

Як повідомляє Ковельська районна державна адміністрація, пом’янули Тараса Григоровича Шевченка і на Ковельщині. Біля пам’ятної символічної могили Великого Кобзаря у селі Колодниця відбувся літературний захід «Ще не померли Тарасові шляхи», присвячений 159-й річниці перепоховання Тараса Шевченка.

Вшанувати пам’ять Тараса Григоровича Шевченка прийшли представники районної влади, місцевого самоврядування, громадськість та молодь. Керівник апарату райдержадміністрації Степан Топольський, депутат районної ради Георгій Корнієвський, Білинський сільський голова Ольга Лисюк в знак глибокої шани поклали квіти й вінки до символічної могили Великому Кобзареві.

Перед учасниками заходу з розповіддю про життя та творчість Тараса Шевченка виступили організатор культурно-дозвіллєвої  діяльності РБК Інна Федорук, керівник колективу «Колорит» Ірина Корнелюк, директор БК с. Білин Наталія Шуляк. Під час заходу присутні декламували рядки з творів Кобзаря, читали поезії, присвячені Тарасові Шевченку.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X