На Ковельщині затримали вантажівку з деревиною, на яку не було документів

16.12.2022 о 09:25 · 1 хв читання

Біля села Уховецьк Ковельського району під час проведення природоохоронного заходу держекоінспектор виявив автомобіль з деревиною сумнівного походження.

Про це вчора повідомила Державна екологічна інспекція у Волинській області.

Трапився інцидент 9 грудня. Інспектор викликав слідчо-оперативну групу для встановлення походження цієї деревини. Поліція автомобіль затримала та помістила на майданчик тимчасового утримання транспортних засобів.

Відомості за цим фактом зареєстровані. Триває перевірка.

До речі, 9 грудня працівник Держекоінспекції виявив факт самовільного зрізання дерев на території Ратнівської територіальної громади.

Житель села Здомишель, Ковельського району, зрізав 2 дерева породи береза на полезахисній смузі.

Інспектор склав протокол за статтею 65-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Виніс постанову на суму штрафу 527 гривень, яку порушник сплатив у повному обсязі.

Знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг та захисних лісових насаджень тягне за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до сорока п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від шістдесяти до дев’яноста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Фото Державної екологічної інспекції у Волинській області

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
  1. Кого штрафують простих людей!? Які самі допомагають лісничому чистити ліс! Я більше скажу а як вечором вивозять ліс,хто це кришує ?! Тіпа люди не знають,зараз всіх будуть на чисту воду виводити

    1. Правду кажете. Вночі дійсно ліс вивозять. А то хіба на фото ліс? Патички на розпал. Невже влада не може врегулювати питання про дрова для населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X