Справи лісокрадів: в одному місці затримують, в іншому – відпускають

17.02.2022 11:47

Вчора, 16 лютого, у Ковельському районі наряд поліції зупинив мікроавтобус з причепом, в якому були бруси сосни – без документів. 

Про це повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

Випадок стався в Старій Вижівці.

Автомобіль з деревиною слідчі вилучили, вирішується питання про внесення відомостей в Єдиний державний реєстр досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України.

Згідно санкції цієї статті, за незаконну порубку дерев порушнику загрожує штраф від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

А тим часом слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк прийняв 14 лютого ухвалу в іншій історії – кримінальному провадженні № 12022030550000032 від 13 січня 2022 року за ч. 2 ст. 185 КК України та скасував арешт на маніпулятор «УРАЛ», який було вивлено на місці незаконної порубки дерев на території Поворської територіальної громади.

Публікація за темою: На Ковельщині лісокради покинули деревину і втекли від поліцейських

На суді розглянули клопотання з проханням зняти арешт на маніпулятор від його власника, який в суд не прийшов. Натомість на судовому засіданні був «представник іншої особи» – Полюшко Андрій Михайлович, колишній помічник судді Луцького міськрайонного суду, а нині адвокат.

Що на суді з приводу клопотання говорили прокурор Вадим Антонюк та слідчий поліції Юрій Кухарчук – в ухвалі не вказується. Отже, напевно, нічого не говорили, або підтримали заявника.

Слідство триває і ОСОБА_1 позбавлений можливості користуватися транспортним засобом. Потреба володільця майна у користуванні транспортним засобом стала переважати потребу суспільства у володінні ним для проведення розслідування. До того ж, транспортний засіб потребує обслуговування, без такого обслуговування володільцю можуть бути завдані збитки. Заборона користування транспортним засобом не може бути збережена

– ухвалив суддя Сергій Панасюк

Фото сектора комунікації поліції Волинської області 

Публікація за темою: Незаконно рубають ліс біля Ковеля, на території колишньої військової частини

Поділитися:

Коментарі

  1. А нащо його далі тримати на штрафполощадці? Щоб щн щось познімати з нього? Видно, все що треба уже зняли…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.