На місці зруйнованої вибухом котельні побували чиновники з області та району

30.11.2021 10:43

У найкоротші терміни відновити теплопостачання та повноцінну роботу навчального закладу.

Таке завдання поставив голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко за результатами візиту у Ковельський район, де вчора, 28 листопада, стався вибух газової котельні ЗОШ І-ІІІ ступеня села Прохід Ратнівської територіальної громади, – повідомляє ОДА.

Слід зазначити, що горіння на території котельні не зафіксовано, потерпілих та загиблих немає. Працівниками Ратнівської філії АТ «Волиньгаз» перекрито газопостачання. Також проведено евакуацію учнів та працівників освітнього закладу. 

Оглянувши місце події, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко та його перший заступник Сергій Мовенко поспілкувалися із представниками ДСНС в області та Нацполіції, районним та місцевим керівництвом, директоркою школи, аби скоординувати усі дії з метою якнайшвидшого відновлення повноцінної роботи котельні та школи. Адже наразі навчання в освітньому закладі організоване дистанційно.

Відтак, очільник області доручив у найкоротші терміни відновити теплопостачання та повноцінну роботу навчального закладу. Також Юрій Погуляйко наголосив на важливості обов’язкового проведення розслідування та з’ясування причин руйнування конструкції котельні. Окрім того, за дорученням голови облдержадміністрації буде проведене інспектування усіх котелень у навчальних закладах області.

Фото Волинської ОДА

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.