Затримали з хабарем: що вирішив суд із заступником голови Ковельської РДА

17.02.2022 09:08
Дмитро Красносельський

Суд відсторонив заступника голови Ковельської районної державної адміністрації Дмитра Красносельського від посади і обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на 2 місяці.

Про це повідомляє 12 канал у Телеграм з посиланням на прокуратуру.

Нагадаємо, 14 лютого Дмитра Красносельського було затримано працівниками СБУ, прокуратури та поліції в приміщенні Волинської ОДА. У нього вилучили хабар – 2000 доларів США.

Хабар призначався одному високопоставленому посадовцю ОДА, який мав посприяти підприємству, що у колишньому Маневицькому районі, в отриманні дозволу на викид шкідливих речовин. До цього підприємство тричі намагалося отримати дозвіл, але безуспішно.

Дивно і незрозуміло, чому силовики не довели спецоперацію до логічного кінця: не затримали зловмисників під час передачі хабара. Отже, кому саме з високопосадовців Волинської ОДА призначався хабар – наразі невідомо.

До слова, свого часу на посаді голови Маневицької райдержадміністрації Дмитро Красносельський змінив свого земляка Сергія Мовенка, який нині є першим заступником голови ОДА Юрія Погуляйка.

Краснопольський, Мовенко та Погуляйко – це колишні працівники органів внутрішніх справ у Луганській області.

Розпорядженням голови Ковельської РДА Ольги Черен від 20 квітня 2021 року № 5-ос Дмитро Красносельський призначений її заступником.

У коментарі журналістам Ольга Черен сказала, що Красносельський 14 лютого взяв офіційний вихідний.

Як інформує 12 канал, прокуратура із судовим рішенням про домашній арешт Красносельському не згідна, планує його оскаржувати і добиватися взяття підозрюваного чиновника під варту.

Поділитися:

Коментарі

  1. Краснопольський, Мовенко та Погуляйко – це колишні працівники органів внутрішніх справ у Луганській області.- І на Волинь приїхали заробітчани !!!

  2. Хто із колишніх працівників МВС є радником голови Ковельської РДА? Правильно …….!!!! Може він і порадив їй взяти у заступники цього зайду? Свій свояка -бачить здалека!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.