Першим «замом» голови Ковельської РДА став колись судимий лучанин

18.05.2021 15:24

Як і передбачав ще на початку квітня «Ковель media», першим заступником голови Ковельської районної державної адміністрації став мешканець Луцька, голова громадської ради при Волинській ОДА Сергій Книш, котрий має кримінальне минуле.

Він є колишнім начальником реєстраційної служби Луцького міського управління юстиції. У грудні 2015 року його судили за вимагання хабара.

Учора, 17 травня, заступник голови Волинської ОДА, куратор району Олександр Троханенко представив працівникам Ковельської районної державної адміністрації першого заступника голови РДА Сергія Книша.

Нагадаємо, у квітні цього року у голови Ковельської РДА Ольги Черен побувала група учасників війни на сході України, які висловили занепокоєння тим, що її першим заступником може стати Сергій Книш, з огляду на його судимість за хабар (під час слідства він ухилявся від органів досудового розслідування і його оголошували в розшук). Того ж дня захисники нашої держави побували у Луцьку в заступника голови Волинської ОДА Анатолія Костика, який курирував Ковельщину, а потім – в голови Волинської обласної ради Григорія Недопада. Обох чиновників ковельчани просили запобігти призначенню Сергія Книша на посаду першого заступника голови Ковельської райдержадміністрації.

Розпорядженням голови РДА Ольги Черен від 20 квітня 2021 року № 5-ос її заступником призначено Дмитра Красносельського, колишнього міліціонера, родом з Луганська.

До речі, голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко, колишній працівник міліції, – родом з Краснодонського району Луганської області; його перший заступник Сергій Мовенко, колишній працівник міліції і поліції, – з Перевальського району Луганської області; заступник голови ОДА Олександр Троханенко – в офіційній біографії не вказує, де народився, але навчався і працював у Донецьку; керівник апарату ОДА Юрій Судаков – з міста Алупка АР Крим.  

Фото: Ковельська райдержадміністрація

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.