Звільнений заступник голови РДА хоче забрати із собою двері

29.09.2021 о 17:33 · 3 хв читання

Несподівано звільнився з посади першого заступника голови Ковельської районної державної адміністрації Сергій Книш, мешканець міста Луцька, який має кримінальне минуле.

Першим «замом» він пробув всього-на-всього чотири місяці! Такого короткого терміну перебування на високій керівній посаді у Ковельському районі за часів Незалежності України старожили не пригадують.

Нагадаємо, 17 травня цього року заступник голови Волинської ОДА, куратор Ковельщини Олександр Троханенко представив працівникам районної державної адміністрації першого заступника голови Сергія Книша, на той час – голову громадської ради при ОДА, добре знаючи, що в нього у минулому вже був кримінал.

Голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко, голова громадської ради при ОДА Сергій Книш та заступник голови громради Ростислав Кухтей, 2 квітня 2021 року / Фото Волинської ОДА

Ще у квітні 2021 року у голови Ковельської РДА Ольги Черен побувала група учасників війни на сході України, які висловили занепокоєння тим, що її першим заступником може стати Сергій Книш, з огляду на його судимість за хабар (під час слідства він ухилявся від органів досудового розслідування і його оголошували в розшук).

Захисники нашої держави побували у Луцьку в заступника голови Волинської ОДА Анатолія Костика, а потім – в голови Волинської обласної ради Григорія Недопада. Обох чиновників ковельчани просили запобігти призначенню Сергія Книша на посаду першого заступника голови РДА. Втім, призначення відбулося.

Прийшовши на посаду, Сергій Книш влаштував капітальний ремонт у своєму службовому кабінету №517, який розташований на п’ятому поверсі Будинку рад. Замінив вхідні двері, підлогу та меблі. Кажуть, що витрачено було в межах 60 тисяч гривень.

До речі, цей кабінет належить районній раді і перебуває у користуванні районної державної адміністрації. Власник не надавав ніяких дозволів на ремонт із заміною дверей та меблів.

Уже звільнений з посади Сергій Книш хоче забрати встановлені нові вхідні двері та меблі. Їх можна замінити, але трапилася оказія – невідомо куди поділися старі двері та меблі…

Чому він звільнився? У владних кулуарах кажуть, що причиною відставки є скандальна історія, про яку нещодавно розповідали журналісти ТРК «Аверс».

Мешканка села Гаразджа Підгайцівської громади Луцького району Людмила Ціпошук заявила, що у неї незаконно відібрали землю. Мовляв, попросили в оренду, за що пообіцяли гроші. Минуло чотири роки, а ніяких коштів не отримала. Ба більше, дізналася, що її земля по факту вже належить чужим людям.

Йдеться про 25 соток, на яких стоїть батьківський будинок Людмили Ціпошук і ще 42, які займає город і поле.

Жінка каже, що незнайомий чоловік на прізвище Сергій Книш попросив землю в оренду, вона віддала, однак досі грошей не отримала.

Попросив кусок землі, я йому дала і по сьогоднішній день він мені нічого не платить

– мало не плаче пенсіонерка

Як так вийшло, що земля жінці не належить, і чи можна її повернути – у сюжеті.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. а що тут такого страшного. Памідориха все приміщення ЖЕКу 2 спустошила. Двері, вікна, верстати, навіть металобрухт іі той поздавала. І нічого їй ніхто не робить. За вкрадені мільйони навіть не сіла на зону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X