У Ковельському районі відкрили рекреаційний пункт «Лісовичок»

23.10.2021 11:53
Фото: Волинська ОДА

Вчора, 22 жовтня, в лісовому масиві державного підприємства «Ковельське лісове господарство», поблизу селища Голоби, було відкрито сучасний туристично-рекреаційний пункт «Лісовичок».

На відкриття прибули голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко, голова Ковельської РДА Ольга Черен, голова Камінь-Каширської РДА Ольга Ващук, заступник голови Ковельської районної ради Андрій Броїло, Голобський селищний голова Сергій Гарбарук, радник голови Ковельської районної ради Іван Тусь, керівників лісових господарств Ковельського району. 

Як інформує Ковельська РДА, директор державного підприємства «Ковельське лісове господарство» Віктор Данилюк сказав, що у майбутньому зону відпочинку будуть доповнювати і провів гостей відпочинковими зонами придорожнього рекреаційного пункту, які є зонами комфорту для відпочивальників із сучасними, просторими бесідками, кухнею, павільйоном для продажу дарів лісу, печами-мангалами, доріжками, автостоянкою, стаціонарною вбиральнею з проточною водою, а також зі зручним доїздом, так, як пункт знаходиться вздовж автотраси.

Сподіваюсь, що кожен, хто долучився до облаштування цього місця, відчує слова подяки від мандрівників, гостей та просто подорожніх, які зупинятимуться тут на відпочинок

– зазначив Віктор Данилюк

Згідно даних Публічної кадастрової карти України, право власності чи користування на земельну ділянку, на якій розташований рекреаційний пункт «Лісовичок», як не дивно, ні за ким не оформлено! Також відсутні офіційні дані, що ця ділянка належить до складу земель рекреаційного призначення. Не зустрічалася у відкритому доступі й інформація щодо публічного обговорення проєкту забудови даної території. Чи не готують ласий «шматок» цінної лісової землі, поруч із автодорогою міжнародного значення М-19, під приватизацію «потрібним» людям?

Фото Волинської ОДА та Ковельської РДА

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.