Посадовці, депутати, правоохоронці, військові та волонтери посадили новий ліс

01.04.2022 13:37

У державному підприємстві «Ковельське лісове господарство» завершилася лісокультурна кампанія «Весна-2022», яка проходила в рамках програми Президента України «Зелена країна».

Про це повідомляє сьогодні, 1 квітня, пресслужба держлісгоспу.

Щиро вдячні усім, хто долучився до такої важливої справи! Разом ліс садили: Ольга ЧЕРЕН, голова Ковельської районної військової адміністрації, Андрій БРОЇЛО, заступник голови Ковельської районної ради, Іван ТУСЬ, радник голови районної ради, представинки правоохоронних органів, військові, депутати місцевих рад та волонтери з Німеччини.

Ми вдячні нашим захисникам, ЗСУ що мали змогу виконати поставлені завдання по лісовідновленню

– йдеться у дописі

Як інформує Ковельський держлісгосп, за цей весняний період створено лісових культур на площі 137,6 га, проведено сприяння природному поновлення на 38 га, разом висаджено 946,1 тисяч штук сіянців основних лісоутворюючих порід.

Ці маленькі сосонки та дубочки зростатимуть під мирним небом нашої України і стануть могутніми насадженнями у майбутньому.

Фото пресслужба ДП «Ковельське ЛГ»

Поділитися:

Коментарі

  1. А зразу за будинками лісництва варварським способом нищать ліс! Вирубують гарні, здорові сосни, залишаючи після себе гілля і захаращену, перериту лісову дорогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.