Першим «замом» голови Ковельської РДА може стати судимий лучанин

05.04.2021 17:47
Сергій Книш: Волинські Новини

У голови Ковельської районної державної адміністрації Ольги Черен побувала група учасників війни на сході України, які висловили занепокоєння тим, що її першим заступником може стати мешканець Луцька, голова громадської ради при Волинській ОДА Сергій Книш, котрий має кримінальне минуле.

У той же день захисники нашої держави побували у Луцьку в заступника голови Волинської облдержадміністрації Анатолія Костика, який курирує Ковельщину, а потім – в голови Волинської обласної ради Григорія Недопада. Обох чиновників ковельчани просили запобігти призначенню Сергія Книша на посаду першого заступника голови Ковельської РДА.

Сергій Книш є колишнім начальником реєстраційної служби Луцького міського управління юстиції, якого в грудні 2015 року судили за вимагання хабара.

У матеріалах справи, опублікованих в Єдиному реєстрі судових рішень, йдеться, що обвинувачений з 19 жовтня по 02 листопада 2015 року запропонував приватному підприємцеві надати йому неправомірну вигоду у вигляді 100 карток на пальне марки А-92 по 20 літрів кожна. Вартість цих карток на той час складала 39 980 гривень.

Таку подяку посадовець пропонував надати йому за те, аби вплинути на прийняття одним з колег рішення про проведення державної реєстрації права власності на магазин продовольчих товарів, що розташований за адресою: Луцьк, вулиця Львівська, 122а.

Під час судового засідання Сергій Книш повністю визнав свою вину і розповів, як пропонував за хабар посприяти у позитивному вирішенні питання підприємця.

Нагадаємо, суд присудив начальнику реєстраційної служби Луцького міського управління юстиції покарання у вигляді 17 тисяч гривень, а запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту та відсторонення від посади, скасував. До слова, свого часу прокуратура повідомляла, що він ухилявся від органів досудового розслідування і його оголошено в розшук.

Після вироку у прокуратурі області повідомили, що справу вирішили оскаржити, бо вважають покарання надто м’яким…

2 квітня 2021 року відбулися установчі збори з обрання членів нової Громадської ради при облдержадміністрації, до якої увійшло 17 представників різних організацій. Як повідомляв «Конкурент», головою громадської ради став Сергій Книш, який представляє ГО «Спілка працівників банківської сфери».

У декларації про доходи за 2020 рік Сергій Книш вказав криту зупинку громадського транспорту з торговим павільйоном у місті Луцьку (у рівній спільній власності; співвласником є колишній перший заступник голови Волинської обласної ради Юрій Лобач, обраний тоді від Партії регіонів, а нині – депутат Луцької районної ради від «Слуги народу»).

Сергій Книш є власником легкового автомобіля «Lexus ES250» (2020 року випуску), вартістю 1 246 600 грн, та грошових активів – 270 000 грн. Він отримав у 2020 році заробітну плата за основним місцем роботи (де саме – не вказано) – 4 692 грн та зарплату у Волинській ОДА – 3 284 грн.

Дружина Вікторія Книш є власницею земельної ділянки площею 1500 квадратних метрів у селі Липини Луцького району, квартири площею 109,8 кв. м у місті Луцьку, нежитлового приміщення площею 111,1 кв м в Луцьку, легкового автомобіля «Lexus RX200t» (2016), грошових активів – 10 000 євро, 30 000 доларів США, 880 000 грн.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.