У Волинській ОДА призначили нового «смотрящого» за Ковелем

18.07.2020 о 20:42 · 2 хв читання

Після звільнення з посади заступниці голови Волинської облдержадміністрації Тетяни Щербак голова ОДА Юрій Погуляйко, його чинні заступники та керівник апарату заново поділили між собою функціональні обов’язки.

Відповідне розпорядження днями підписав Юрій Погуляйко, інформує «ВолиньPost».

У додатках до розпорядження, зокрема, прописані обов’язки голови, кожного із заступників, керівника апарату, а також розписано, хто які райони координує.

Нагадаємо, попередня розпорядження про поділ обов’язків Погуляйко підписав у травні. Утім, через зміни у кадровому складі довелося ділити роботу між заступниками та керівником апарату по-новому.

Здійнення координаційної діяльності щодо усіх районів Волині поділили між двома заступниками голови ОДА та керівником апарату ОДА Юрієм Судаковим.

Зокрема, заступник голови обласної державної адміністрації Анатолій Костик координуватиме такі райони: Локачинський, Ратнівський, Рожищенський, Турійський а також міста Ковель і Нововолинськ. До слова, раніше за Ковелем і Нововолинськом була «закріплена» Тетяна Щербак.

Публікація за темою: У Волинській ОДА звільнили кураторку Ковельщини

Інший зам – Олександр Троханенко – куруватиме Володимир-Волинський, Камінь-Каширський, Ківерцівський, Ковельський, Луцький, Любомльський райони, а також міста Володимир-Волинський та Луцьк. Камінь-Каширський та Ковельський райони раніше курувала Тетяна Щербак.

Керівник апарату Волинської ОДА Юрій Судаков координуватиме діяльність Горохівського, Іваничівського, Маневицького та Шацького, Старовижівського та Любешівського районів. Два останні раніше координувала Щербак.

Функціональні обов’язки голови ОДА, його заступників та керівника апарату у цьому розпорядженні виписані пунктами.

На фото Волинської ОДА: Костик Анатолій Іванович

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X