«Знаю, что меня оправдают»: чиновник, якого судять за хабар, далі працює в Ковельській РДА

24.09.2022 16:00
Дмитро Красносельський / Фото: ТРК «Аверс»

Його звинувачують у хабарництві і судять, а він і далі працює в керівництві Ковельської районної державної адміністрації.

У лютому 2022 року на заступника голови Ковельської РДА Дмитра Красносельського мали одягнути електронний браслет і відправити під домашній арешт. Тепер же чиновник переконаний: його виправдають. Звідки така впевненість? Про це йдеться у сюжеті ТРК «Аверс».

14 лютого цього чиновника затримувала сила-силенна поліцейських та «есбеушників». То так Дмитро Красносельський «погорів» на хабарі у 4 тисячі доларів США. Так повідомили правоохоронці. Усі гуртом вели чиновника попід руки, садили в машину, не відходили від нього навіть в судовій залі.

Ну а вже через 7 місяців Дмитро Красносельський сам причимчикував до суду. З собою приніс схоже образу на журналістів, бо ж не розповіли, що після гучного затримання і звинувачень він й далі сидить у кріслі заступника голови РДА Ольги Черен (на даний час – начальника районної військової адміністрації).

Ще до початку судового засідання, а Красносельський вже впевнений, що суддя його виправдає. Звідки така зухвала впевненість? Чиновник-хабарник з Ковельської РДА пояснює російською мовою.

А я и так знаю, что меня оправдают. Почему ж я и говорю, что вы меня позорите

– каже Красносельський
Дмитро Красносельський / Фото: ТРК «Аверс»

А як ви знаєте? Суду ж іще не було, а ви знаєте, що вас виправдають

– дивується тележурналістка

Ну если ничего не было, что может быть? Объясните…

– відповідає він

Прокурор Тарас Гуцуляк зачитує Красносельському обвинувальний акт. Сам чиновник і його адвокат Сергій Меркулов під час судового засідання не хочуть «світити» на відеокамеру свої обличчя. Суддя Луцького міськрайонного суду Ігор Ясельський їхнє прохання підтримує.

Гроші, кажуть правоохоронці, Красносельський вимагав за здійснення впливу на посадовців Волинської обласної державної адміністрації, аби надали підприємству дозвільні документи на викиди забруднюючих речовин. Зі слів прокурора, Красносельський отримував хабар двома траншами. Спочатку дві тисячі доларів йому передали через охоронця Ковельської РДА.

Буднік в той же день о 10-й годині 36 хвилин передав Красносельському через працівника охорони Ковельської РДА, який в той час перебував на роботі, неправомірну вигоду в розмірі дві тисячі доларів США, вклавши їх у два конверти, на якому здійснив написи: «Дмитрий Валерьевич» та «10.02». Вказані кошти, в якості неправомірної вигоди, Красносельський в той же день орієнтовно о 10:43 забрав у працівника охорони

– зачитує прокурор обвинувальний акт

Ще дві тисячі доларів обвинувачений отримав біля облдержадміністрації. Там же і затримали чиновника. Дмитро Красносельський тоді все називав провокацією.

Мабуть, провокацію хочуть зробити, я знаю

– казав він під час затримання на сходах ОДА

Яку саме?

– поцікавилася журналістка

Ну вилучають якісь гроші. На руках у мене нічого нема. В руках я нічого не тримав

– доводив Красносельський

З власних джерел журналістам стало відомо, начебто ковельський заступник ніс кошти до свого земляка Сергія Мовенка – першого заступника голови Волинської облдержадміністрації. Буцімто Мовенко в потрібний момент, так би мовити, вийшов «сухим із води». Мовляв, тому і затримували Красносельського не в чиновницькому кабінеті, а на сходах.

Сергій Мовенко / Фото: Сила правди

Наступний суд над ковельським чиновником буде уже в жовтні, тоді заслухають свідків.

Після судового засідання Красносельський та його адвокат Меркулов від коментарів відмовляються. Мовляв, те, що заступника голови Ковельської РДА судять за вимагання хабаря, то його приватне життя.

Нагадаємо, Дмитро Красносельський обвинувачується у вчиненні тяжкого злочину, санкція ч. 3 ст. 369-2 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі строком до 8 років з конфіскацією майна.

Поділитися:

Коментарі

  1. Наказати суку рвача ХАБАРНИКА, Скільки ж можна покривати один-одного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *