На пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» починають тестувати єЧергу для регулярних рейсів автобусів

29.07.2023 о 12:46 · 2 хв читання

З понеділка, 31 липня, розпочинає тестування послуги електронна черга для перетину кордону автобусами на пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ». Щоб перетнути цей пункт пропуску з 1 серпня, водіям чи логістам варто буде зареєструвати автобус у системі єЧерга та власне приїхати до кордону в зазначений у маршруті час.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Як зауважив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач, запуск єЧерги для автобусів – частина реформи міжнародних пасажирських перевезень для забезпечення комфорту пасажирів.

Паралельно з цим, верифікуємо міжнародні маршрути – скасовуємо непрацюючі, проводимо перемовини із суміжними країнами щодо швидкості роботи митних та прикордонних служб для того, щоб пасажири не витрачали години у чергах на кордоні, а процес був прогнозованим. На час тестового періоду час очікування на перетин кордону не буде змінюватись, адже йдеться лише про налаштування нового сервісу. Після налаштування всіх процесів – черги із пасажирських автобусів перед пунктами пропусків мають зникнути – і відповідно автобусні перевезення будуть відбуватися тільки згідно з єЧергою

– зазначив Сергій Деркач

Наразі послуга буде стосуватись лише регулярних рейсів.

На відміну від онлайн-черги для вантажівок, послуга для автобусів в умовах тестового періоду не пропонуватиме час заїзду на пункт пропуску. Тобто водіям варто лише зареєструватись в системі та приїхати до пункту пропуску у передбачений автобусним маршрутом час.

Нагадаємо, що кожен міжнародний маршрут містить час початку руху, перетину кордону та прибуття до кінцевого пункту.

Заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Анатолій Комірний говорить, що період тестування послуги використають для того, щоб пропрацювати всі технічні нюанси нового сервісу для пасажирських перевізників та згодом масштабувати його на всі пункти пропуску.

Наразі водіям окрім реєстрації також доступна можливість відтвермінувати чи скасувати чергу, замінити водія та транспортний засіб. Окрім цього, команда також розроблятиме можливість слотування та обрання визначеного часу заїзду на пункт пропуску, щоб послуга була зручна для тих, хто перетинає кордон нерегулярними маршрутами

– підкреслив Анатолій Комірний

Запис до єЧерги для автобусів буде можливий лише на сайті echerha.gov.ua з 31 липня. Для бронювання місця в черзі варто натиснути «Стати в чергу» та обрати «Автобус», заповнити всі необхідні поля та підтвердити запис.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X