На ремонт пункту пропуску «Ягодин–Дорогуськ» витратять майже 20 мільйонів гривень

10.10.2023 о 17:01 · 2 хв читання

До кінця поточного року на ремонт міжнародного автомобільного пункту пропуску через державний кордон «Ягодин-Дорогуськ» мають намір спрямувати близько двадцяти мільйонів гривень.

Чотири тендери на ремонт ПП «Ягодин-Дорогуськ» на сайті держзакупівель оголосила Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області. Торги тривають до 19 жовтня, – повідомляє інформаційне агентство «Волинські новини».

Ідеться про наступні закупівлі:

Усі перераховані роботи, як вказано, планують виконати до кінця 2023 року.

Відповідно до технічного завдання, ремонт покриття міжнародного автомобільного пункту пропуску через державний кордон «Ягодин-Дорогуськ», зокрема, включатиме улаштування водоскидних споруд, заміну люків, холодне фрезерування покриття, улаштування нового дорожнього одягу з асфальтобетонної суміші, встановлення металевого огородження, нанесення розмітки.

Нагадаємо, на комплексне утримання міжнародних автомобільних пунктів пропуску через державний кордон «Ягодин-Дорогуськ» і «Устилуг-Зосін» до кінця 2023 року планують спрямувати близько 7-ми мільйонів гривень.

Як вже повідомлялося у ЗМІ, від Державної митної служби Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури України передано 19 автомобільних пунктів пропуску через кордон, зокрема волинські пункти пропуску. Агентство анонсувало проведення тендерних процедур на ремонт і проєктування переданих пунктів.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (9)
  1. Що для них війна ..головне щоб бруківочка була. барабанчики стадіони ! А війна то для патріотів і простого люду.

  2. Туалет нехай не забудуть зробити. Такого жаху не бачила ніде у світі. Ганьба і позор. Цікаво чи начальник бував у тій “газовій камері”

  3. Це ще нормальний сортир. В порівнянні з тими підземними, що були років 10 тому в Ковелі – один біля Апельсина, другий біля Просвіти. Ото були срачі!

  4. Вас хвилює сортир. А хтось на рацію збирає… а хтось вже і не дочекається…
    Ганьба!

  5. Так митниці в Україні платні, нехай працівники митниці спрямують частину грошей на ремонт ( хватить красти), а гроші всі на ЗСУ,там вони більш потрібні.

  6. Це накриття просто 💩 і несмак .Постійно на ремонті крадуть кошти, зробили б конструкцію, як у поляків.

  7. Потрібно написати лист в назк, щоб обов’язково перевірили, бо таке враження, що чинуши зовсім о×уїли

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X