На тендер у Ковелі фірма подала підроблений документ

...

Тендерний комітет міського управління освіти виявив підробку і заявив, що передасть її правоохоронним органам.

Управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради провело тендер на капітальний ремонт покрівлі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №11, що на вулиці Тараса Боровця, з очікуваною вартістю 1 мільйон 806 тисяч 560 гривень.

У цих відкритих торгах взяло участь ТОВ «Шинака-Україна» із села Струмівка Луцького району, яке подало організаторам фіктивний документ про відсутність заборгованості.  

«Звертаємо Вашу увагу про те, що у складі Вашої пропозиції міститься підроблений документ, а саме довідка про відсутність заборгованості №105-11825/20 видана АТ «Кредобанк» 17.03.2020 року. Дана інформація також була підтверджена АТ «Кредобанк». Повідомляємо Вас, що згідно з чинним законодавством України, за підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів передбачено кримінальну відповідальність. Інформацію про ознаки підроблення документу буде скеровано до правоохоронних органів!!!» – йдеться у відповіді тендерного комітеті вищевказаній фірмі.

У тендері переможцем оголосили ТОВ «Волбуд» (с. Піддубці Луцького району), яке має виконати капітальний ремонт до 20 серпня цього року за 1 706 055,58 гривень.

Публікації за темою:


Вам може бути цікаво

Ремонт амбулаторії на Ковельщині оцінили майже в 5 мільйонів

Фірма із села відремонтує парадний вхід Ковельської мерії

Тендер по-ковельськи: бригада із 7-ми чоловік освоїть 14,2 млн. грн.

Ковельчанин затопив квартиру свого сусіда на 35 тисяч гривень

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.