Прокуратура розслідує «договорняк» у Ковельській мерії

Під час тендеру чиновники Ковельської міської ради не відхилили пропозиції підприємства, притягнутого до відповідальності за вчинення узгоджених антиконкурентних дій.

Ковельська місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання посадовцями Ковельської міської ради службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки інтересам територіальної громади (кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 364 КК України), повідомляє пресслужба прокуратури Волинської області.

Прокурори встановили, що чиновники міськради, проводячи за майже 10 млн грн закупівлю робіт із будівництва зовнішніх електромереж для електропостачання, не відхилили пропозиції підприємства, притягнутого до відповідальності за вчинення узгоджених антиконкурентних дій.

Попри те, що суб’єкту господарювання у такому разі заборонено брати участь у публічних закупівлях упродовж 3 років, міськрада у вересні 2019 року уклала з ним договір про виконання робіт, спричинивши тяжкі наслідки інтересам територіальної громади.

У кримінальному провадженні триває досудове розслідування.


Вам може бути цікаво

Тендер управління освіти на 1,6 млн грн розглядали у суді

Київські фірми «розіграли» у Ковелі медичних тендерів на понад 4 мільйони гривень

У Ковелі оновлять вуличне освітлення майже за 2,5 млн грн

Ковельське МТМО визначило переможця тендеру за 24,8 млн грн

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.