На території підприємства депутата Ковельської міської ради поліція проводила слідчі дії

11.05.2024 о 13:10 · 2 хв читання

Судом накладено арешт на цистерну-напівпричіп з польськими номерними знаками, яка належить громадянину Польщі та була виявлена працівниками поліції у Ковелі на території МПП «Козацька застава».

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду.

За даними правоохоронців, в період часу з 18 лютого по 2 травня 2024 року невстановлена особа під час транспортування дизельного пального з міста Рига (столиця Латвії) до села Струмівка Луцького району Волинської області шляхом обману та зловживання довірою ТОВ «ДП Груп Волинь» заволоділа дизельним пальним, яке було замінено на речовину, схожу на воду, в кількості 24,494 тонни вартістю 21 880 євро, що еквівалентно 893 176,60 грн, чим ТОВ «ДП Груп Волинь» завдано матеріальної шкоди на вказану суму. Основний вид діяльності цього підприємства – оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.

Відомості слідчими внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 5 травня 2024 року за №12024030550000628 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України (Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки), що карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

Поліцією проведено огляд місця події на території МПП «Козацька застава», що у Ковелі на вулиці Варшавська, 21. Було виявлено тягач марки «Мерседес» з приєднаною до нього цистерною, яка обладнана знаками про перевезення легкозаймистих речовин. В цистерні наявний ящик заливно-зливних труб на той момент був відчинений. Слідчими відібрані зразки наявної рідини та винесено постанову про визнання речовими доказами.

Як відомо, власником та директором МПП «Козацька застава» є приватний підприємець, депутат Ковельської міської ради Микола Печенюк з фракції політичної партії «Сила і честь».

Слідча суддя Ковельського міськрайонного суду Марина Грідяєва прийняла ухвалу, якою задовольнила клопотання слідчого районного управління поліції про арешт майна.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (14)
  1. Роль в тому, що Печенюк тривалий час займається збутом нелегально ввезених паливно-мастильних матеріалів і неодноразово відкуплявся. І на цей раз так само буде!

 1. Печенюк? Нелегально? Не вірю! Він – це ЧЕСТЬ і Гідність! Не зводьте наклеп!

 2. Ой Миколо Миколо! А як послухати, то такий правильний і чесний, все за порядок.

 3. партія Сила і Честь є руйнівною силою в нашому місті. Як ця партія грабує кошти квартиронаймачів, вже колись писалось. На захмарні зарплати пінісу і його партайгеносе йде значна сума коштів платників комунальних послуг. А на ремонт будинків грошей не залишається. Це не партія, це банда. А Печенюк це є злочинець першої гільдії.

  1. А яка партія в Ковелі є не руйнівною? Батьківщина? Де колишній гандон мер продав усе на світі. Солідарність? Взагалі не розумію, що там робить Дружинович серед корупціонерів-адептів Кошарука. Аграрії? Семенюк і Смітюх… тут навіть пояснювати нічого не потрібно, рідний брат Сметюха має спільний бізнес з гауляйтером Сальдо. Слуги? Які поставили на конвеєр бізнес на ухилянтах. Майбахи? Які розкрадають те, що не вкрав Кіндер.

 4. Спирт замінювали водою,
  це Микола добре пам’ятає.
  Чому старий фокус, знову
  не провернути.
  Можна наводку дати.

 5. Для депутата головне вміти
  гарно пиздіти, те що треба
  і при цьому не моргнути.

 6. нахуя пиздити, якщо можна займати гарну посаду, (як пініс в ЖЕКу разом з партайгеносе стасючкою). Отримувати офіційно захмарні зірплати і тихенько розкрадати гроші квартиронаймачів. І гарно співати, що на ремрнт підїзду мешканці повинні скинутись. самі. А пінісята свиснуть офіційно 100 000 грн у вигляді незаробленої зарплати

 7. Ось і пишу, щоб отримати
  гарну посаду, потрібно
  гарно і правильно пиздіти
  і вчасно правильно руку
  на сесіях піднімати.
  Посаду без цього не
  отримаєш.
  Ато дивись, знову на
  рідний базар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X