На Волині скасували заборону на торгівлю алкогольними напоями

22.03.2022 18:04
Фото ілюстративне

Сьогодні, 22 березня, начальник Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко підписав наказ про скасування заборони на торгівлю алкогольними напоями.

Заборона торгівлі алкогольними напоями й речовинами, виробленими на спиртовій основі, включаючи пиво, вино та слабоалкогольні напої, діє у період запровадженої комендантської години, яка триватиме з 23:00 до 06:00 години ранку.

Начальникам районних військових адміністрацій, голові обласної ради, сільським, селищним, міським головами наказано прийняти рішення про скасування заборон на продаж алкогольних напоїв і речовин, вироблених на спиртовій основі, включаючи пиво, вино та слабоалкогольні напої.

Поділитися:

Коментарі

 1. Я рахую що неправильно що скасували заборону торгівлі алкогольними напоями якщо хочете підняти економіку то не за рахунок алкоголю.Ще ніхтосвоє щастя не збудував на чужій біді і ще під час війни.Скажіть Вам не соромно.Схаменіться .Багато хто не зняв заюорону.

  1. Знімки анонім, і спілкуйся вільно, виражай свою думку, а дотих пір ти ніхто

 2. Це жах.Що ви робите? Схаменіться!!! Ви хочете,щоб постріляли один одного в стані алкогольного сп’яніння.Та ті підприємці вже так нажалися на чужому горі.А зараз в такий важкий час.Ганьба тим,хто прийняв таке рішення.

 3. Мне доктор запретил курить. Я ему дал взятку он мне снова разрешил курить.

 4. Дуже “патріотичне” рішення. Йде війна. В людей на руках зброя. Для чого бухло продавати???

  1. те бухло продавалося і під час заборони, а тепер вже молодь соплива бухло розпиває на лавках в парках і закинутих будівництвах вул.Бандери і т. п., а тероборона і поліція ходить з пеленою на очах, буцім-то не бачать…

 5. Нехер бухати з зброєю в руках це1, а друге їм горло ніхто незаливає беріть адекватних ще війни в нас не було а вони нерви ха спокоюють. А наші підприємці заплатили акциз і немалий і податки які годують наше ЗСУ. Всі такі правильні не купуйте і не пі*діть

  1. 👍 підтримую. Хто хоче випити і при забороні пив і находив де взяти. Бо є куча порядних які продають завжди. Ні тіньовій торгівлі!!!!

 6. Всі такі гарні, алкоголь не продавайте) і своїх чоловіків під юбкою тримають

 7. А скі людей без роботи лишилось,податки ноль, А Хто бухав той бухав і плював на забороно всеодно бухав і будуть бухати вони знають де взяти. Заборона тікі відкрила тіньову торгівлю продавали всеодно але без податків

 8. Прихвостні Палиці рулять!!!Даєш бухло!!!С пьяну жизнь херово видно,даже легче жить!!!

 9. Нарешті здоровий глузд перемагає. Сухі закони ніколи в історії нічого харошого не приносили і нічим харошим не закінчувались – rem. СРСР-1985; США – 1920- ті; та рос. імперія – 1914-1917!!!!)))) Треба не забороняти а підвищувати культуру споживання… І боротись не з алкоголем, а з тими істотами ( навіть не скажу “людьми”) хто не вміє його помірно вживати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *