У Ковелі та районі заборонили торгувати алкогольними напоями

28.02.2022 о 09:23 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

Учора, 27 лютого, начальник Ковельської районної військової адміністрації Ольга Черен підписала наказ, відповідно до якого міські, селищні, сільські голови мають невідкладно вжити заходів, щодо встановлення заборони торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі.

Наказ видано відповідно до пункту 13 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1457, з метою забезпечення громадської безпеки та порядку.

Відповідне розпорядження видав вчора Ковельський міський голова Ігор Чайка, в якому зазначається:

  1. Заборонити торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі у період дії правового режиму воєнного часу на території Ковельської територіальної громади.
  2. Управлінню економічного розвитку та торгівлі (Юрій Кондратович) довести до відома суб’єктів господарювання всіх форм власності, які здійснюють роздрібну та оптову торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі про встановлену заборону.
  3. Ковельському районному управлінню поліції ГУ поліції у Волинській області (Андрій Литвин) рекомендувати вживати заходи у межах наданих повноважень щодо дотримання суб’єктами господарювання всіх форм власності, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі встановленої заборони.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Тараса Яковлева.

На своїй сторінці у Фейсбуці Ігор Чайка сьогодні, 28 лютого, написав:

Ну що, ви вже прокинулися в громаді, де не продають алкоголь?

Вчора підписав відповідне розпорядження «Про встановлення заборони торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі», яке в умовах воєнного стану — необхідність.

В Україні, яка понад усе, має бути понад усе й дисципліна. Розслаблятися точно не час. І до речі, тверезе мислення, це також одна з характеристик, що добряче відрізняє нас від «запоребриків».

І до теми торгівлі — вдячний великим торговельним мережам за контрольовані ціни. Це робить довіру до вас ще більшою, і після перемоги додасть до вашої армії вдячних покупців.

І зворотна історія чекає на тих, хто в період війни та біди накручує ціни, особливо на продукти першої необхідності

Міський голова звернувся до ковельчан з проханням фіксувати ці моменти та інформувати про порушення скаргами з підтвердженням (чеком) на адресу:

Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області: Луцьк, вул. Поліська Січ, 10; тел.: +380 332 77 24 10, електронна пошта: [email protected]


Оновлено 28.02.2022 о 12:35 – додано 8 останніх абзаців.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Треба встановити нагороду тим, хто зможе надавати інфу про точки відпуску змія зеленого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X