На зборах обрали голову асоціації мисливців Волині

19.10.2021 о 16:38 · 3 хв читання
Фото: Шацький лісовий фаховий коледж

Пройшли перевибори голови Волинської обласної організації Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь.

Це відбулося під час розширеної наради з користувачами мисливських угідь області, яку провів начальник управління Волинського обласного лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко, – повідомляє пресслужба Шацького лісового фахового коледжу імені Валентина Сулька.

У нараді взяли також участь директор Шацького лісового фахового коледжу Ігор Жмурко, виконуючий обов’язки президента Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь Віктор Червоний, начальник управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації Валентин Кухарик, перший заступник начальника Держекоінспекції в області Олександр Ткачук та інших.

Після наради відбулися перевибори голови Волинської обласної організації Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь. До цього часу асоціацію на Волині очолював екс-начальник Волинського ОУЛМГ Богдан Колісник. Нині учасники розширеної наради обрали Ігоря Жмурка, який також є головою правління громадської організації «Волинський клуб собаківництва».

У своєму виступі Ігор Жмурко поділився тим, що планує відкрити такий факультет у навчальному закладі, який очолює. Також директор окреслив шляхи вирішення і напрямки, що сприятимуть розвитку мисливства на Волині, нарощення потенціалу мисливського собаківництва.

Одним із головних завдань сьогодення, є вольєрне розведення, що спрацьовує як експрес-метод регулювання популяції видів, в тому числі, чисельності дикого кабана. Адже мисливство – це передусім любов до природи, її охорони і збереження, до можливостей вкладати в розвиток для того, щоб в майбутньому могли виважено користуватися. І про всю цю діяльність потрібно інформувати населення області. Це важливе завдання і має бути активною позицією для кожного з нас

– сказав Ігор Жмурко

Підтримали нового голову очільник Волинської обласної організації УТМР Андрій Дмитрук та інші користувачі мисливських об’єднань. А директор ТОВ «Веста М» (смт Турійськ) Роман Микитюк запросив усіх бажаючих на профільну міжнародну конференцію, що відбудеться на Ковельщині вже 27-28 жовтня цього року.

Фото пресслужби Шацького лісового фахового коледжу

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X