Національний архівний фонд України поповнився роботами Максима Бурди

09.05.2023 о 16:42 · 2 хв читання

Центральний державний аудіовізуальний та електронний архів продовжує роботу з документування хроніки подій російсько-української війни. У квітні 2023 року архівна колекція поповнилася понад 820 цифровими фотодокументами, в тому числі від ковельчанки Ірини Максимук – матері загиблого військовослужбовця Збройних сил України Максима Бурди.

Про це повідомляє архів на своєму сайті.

Документи відображають руйнування та наслідки широкомасштабної збройної агресії рф проти України у 2022–2023 рр. у населених пунктах Київської, Донецької, Миколаївської, Харківської, Херсонської областей.

Висловлюємо щиру подяку нашим фондоутворювачам за нелегку, але важливу працю. Впевнені, що спільними зусиллями ми збережемо свідчення цієї руйнівної війни для нащадків та сформуємо підґрунтя для об’єктивного відображення сьогоднішніх подій у майбутньому

– зазначає Національний архівний фонд

Ковельчанка Марія Лукашук, дівчина Максима Бурди, повідомила «Ковель media», що здійснилося те, над чим працювали його рідні останній місяць.

За її словами, усе розпочалося ще 27 січня, на другий день після смерті Максима. Марії написала представниця архіву. Як виявилося, вона знайшла його контакти за місяць до загибелі і вже домовилася з ним про передачу фото. Частину світлин він тоді надіслав, але так і не встиг передати усі фото до Національного архіву. Рідні не могли не завершити цю важливу справу для Максима. І відтепер світлини ковельчанина зможуть використовувати у культурно-просвітницьких цілях. Його роботи зможе побачити уся країна та світ!

Слава Україні! Слава нашим Героям!

Долучитись до формування Національного архівного фонду можна за посиланням: https://bit.ly/3L9sEeJ

Фото Ковельської міської ради

Публікація за темою: У Ковелі відкрили фотовиставку загиблого на війні Максима Бурди

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X