Наш Ковель готовий до бою з російськими окупантами!

27.02.2022 в 12:42 · 2 хв читання

Фото захисників Ковеля опублікував у Фейсбуці голова консультативної Ради учасників бойових дій Волині при ОДА, радник голови Волинської обласної військової адміністрації на громадських засадах з питань ветеранів та учасників АТО/ООС, ковельчанин Олександр Калюжний (він же – Саша Харьковський).

Ковельчане и жители Ковельского района – я Вами горжусь!

– написав він
Фото зі сторінки Олександра Калюжного у Фейсбуці (Alexandr Harkovsky)

Сьогодні, 27 лютого, у відеозверненні начальник Ковельської районної військової адміністрації Ольга Черен заявила:

Слава Україні! Дякую Богу на надійний ранок. Пишаюся нашим Президентом. Пишаюся нашими захисниками та захисницями. Пишаюся кожним жителем нашого великого Ковельського району, який став до оборони нашого краю, кожним, хто став до лав Збройних Сил України та тероборони.

Як керівник військової адміністрації закликаю: не втрачайте пильність, не піддавайтеся панічним настроям, працюйте на перемогу нашої країни. Впевнена і навіть не сумніваюсь у нашій перемозі.

Ми переможемо! Слава Героям!

Ольга Черен

Оновлено 27.02.2022 о 14:21 – додано чотири останніх абзаци та останнє фото.

Поділитися

Більше про

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X