Настоятеля монастиря спіймали п’яним за кермом у комендантську годину

12.04.2022 о 11:17 · 3 хв читання
Ігумен Трофим / Фото: Zaxid.net

Після 23 години учора, 11 квітня, патрульні затримали у Луцьку п’яним за кермом настоятеля монастиря 12-ти апостолів Володимир-Волинської єпархії ПЦУ Тараса Ханаса (ігумена Трофима).

Відео інциденту опублікував юрист Артур Мартиросян, – повідомляє сьогодні «ВолиньPost».

Як доброволець чоловік на час війни бере участь у патрулюванні міста у комендантську годину разом із патрульною поліцією.

Настоятель монастиря відмовився від проходження тесту на стан алкогольного сп’янінння на місці і не поїхав в наркодиспансер, а також не підписав протокол.

У пресслужбі патрульної поліції області підтвердили, що такий випадок був пізно увечері 11 квітня. Чоловік їхав під час дії комендантської години. Відмовився від проходження тесту на стан сп’яніння. На нього склали адміністративний матеріал за статтею 130 КУпАП (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння). Його автомобіль BMW 520 доставили на спецмайданчик.

Тарас Ханас (ігумен Трофим) був призначений намісником монастиря 12 апостолів ПЦУ у Володимирі в червні 2021 року. До цього він очолював Свято-Успенський жіночий монастир на Житомирщині, – пише Zaxid.net.

Ігумен Трофим / Фото: «ВолиньPost»

Порушника цієї ночі також виявили патрульні у місті Ковелі. Водій Mercedes-Benz ML63 пройшов огляд на визначення стану сп’яніння на місці події. Результат — 1,65 проміле, що в 8 разів перевищує допустиму норму. На нього теж склали адміністративний матеріал за ст. 130 КУпАП, а автівку доставили на спецмайданчик. Далі рішення у справі визначатиме суд.

Нагадаємо, віднедавна на Волині у водіїв, які сіли за кермо в нетверезому стані, автівки конфісковують для потреб Збройних сил України та інших військових формувань.

Щоправда, юрист Артур Мартиросян пояснив, що не всі вилучені автомобілі їдуть на фронт.

Для цього потрібне безпосередньо рішення командира якоїсь військової частини. Без такого рішення автомобіль не може бути забраний, запевняє юрист.

Процедура така: патрульні, зловивши п’яного водія, складають на нього протокол і направляють у суд. Автомобіль відразу везуть на штрафмайданчик та інформують адміністрацію. Ті ж – військових.

Військові мають вирішити, чи потрібні їм взагалі такі автомобілі, бо, наприклад, якщо затримати цивільний «Мерседес», «БМВ», напевно, вони можуть бути не дуже у пригоді. Куди на ньому їхати? У нього дороге обслуговування і так далі

– пояснив Артур Мартіросян

Автомобілі, які не потрібні військовим, віддадуть власникам. А ті, що поїдуть на передову, каже юрист, мусять попередньо оцінити.

Запрошується оцінщик, який має провести, визначити обов’язкову вартість цього майна, тому що закон не передбачає, що таке майно вилучається безкоштовно. Воно вилучається оплатно… Після того, як закінчиться воєнний стан, буде два способи: або будуть оплачувати, або якщо автомобіль є, він буде повертатися, тоді оплата не буде проводитися

– наголошує Артур Мартіросян
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (8)
  1. Невже це нова мулька ? І нічого не міняється ? На передову . Хай там скупить свій гріх .

  2. З таким воєнним станом ми не переможемо. Стільки поліціїї і стільки зусиль на якогось гамнюка

      1. Наскільки він “придурок” я не стану розмірковувати. Скоріш за все що так, раз сів за кермо напідпитку. А церква до того, що він її представляє і дескридитує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X