«Не бути осторонь» – кредо прикордонника й автомайстра з Ковеля на псевдо «Дід»

05.04.2024 о 17:57 · 1 хв читання

Прикордонник Олександр, якого у підрозділі називають «Дід», служить у ремонтно-евакуаційній групі прикордонної комендатури швидкого реагування Волинського прикордонного загону. Поряд з виконанням основних завдань у підрозділі, доставлення з поля бою та відновлення пошкодженої техніки, він працює на мобільному шиномонтажному комплексі.

Про це сьогодні повідомила пресслужба Волинського прикордонного загону.

Зі слів Олександра, у прифронтових населених пунктах шиномонтажних майстерень залишилось дуже мало, тому роботи вистачає. Особливо зараз, у період заміни сезонної гуми. Крім того, дошкуляють й осколки від ворожих снарядів, якими вкриті дороги району виконання завдань.

У «Діда» мобільна шиномонтажна майстерня облаштована усім необхідним для заміни та ремонту коліс.

Якщо не через день, то через два приїжджають хлопці й одразу працюємо. Клеїмо гуму, якщо є така можливість, заміняємо гуму, для цього у нас створено запас коліс від волонтерів

– каже прикордонник

Олександр, який вже служить другий рік, розповідає, що громадянам треба активніше долучатись до українського війська, а для охочих й не бойова робота знайдеться також.

Якщо є бажання, то робота знайдеться, можна працювати за своєю спеціальність, або навчитись чогось нового, опанувати новий фах. Загалом напрямків багато, де можна себе проявити

– резюмував Олександр

Фото пресслужби Волинського прикордонного загону

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X