Не з’явився по «бойовій» повістці: уродженця Ковеля відправили на три роки до в’язниці

06.04.2024 о 11:29 · 1 хв читання
Ківерцівський районний суд

Суд на Волині відправив уродженця міста Ковеля до в’язниці на три роки через ухилення від призову на службу під час мобілізації. Отримавши «бойову» повістку, чоловік не з’явився.

Про це сказано у вироку Ківерцівського районного суду, – повідомляє Суспільне.

Чоловік перебував на обліку як військовозобов’язаний. 12 жовтня 2023 року рішенням військово-лікарської комісії його визнали придатним до проходження військової служби.

До 6 листопада 2023-го чоловік працював вчителем Липинського ліцею Підгайцівської сільської ради. З роботи чоловік звільнився за власним бажанням.

9 листопада волинянину видали під особистий підпис персональну повістку про призов на військову службу, де було зазначено, що 10 листопада 2023 року він має з’явитися в пункт збору. Цього дня в пункт збору волинянин не з’явився.

Будь-яких документів, які б надавали йому право на відстрочку від мобілізації, волинянин не подав. Під час судового засідання свою вину він не визнав та сказав, що не бажає проходити військову службу.

У суді просив визнати його невинуватим, однак суддя вирішив позбавити чоловіка волі за ухилення від служби в ЗСУ на три роки. Вирок може бути оскаржений до Волинського апеляційного суду.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Не захотів і не пішов . Його право.
    Через Тису не перепливав, повітрям через кордон не потрапив…

  2. А на його місце вчителя знайшли? Чи діти повинні без знань залишатися? Абсурд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X