Небайдужі ковельчанки врятували покаліченого лебедя

12.01.2021 22:57

У загальнодоступній групі «Ковель Life» у Фейсбуці сьогодні з’явився допис про те, що на міському водосховищі, неподалік набережної, є поранений лебідь, в якого, напевно, зламане крило.

Однією з перших відгукнулася небайдужа ковельчанка Катерина Миронюк, яка не раз приходила на допомогу безпритульним тваринам та птахам. У травні минулого року видання «Ковель media» писало, як вона разом з активістками громадської організації «Kovel Animals» теж з водосховища врятували травмованого лебедя.

Цього разу Катерина Миронюк швидко приїхала за пернатим, а інша ковельчанка Ірина згодом доставила його своїм автомобілем до Луцького зоопарку, де вже знали про цю пригоду та очікували на приїзд.

Наразі лебідь у Луцькому зоопарку. В одній з ветеринарних клінік йому була проведена операція по ампутації крила. Далі лікування та надія, що буде жити… Дякую усім за теплі слова та підтримку

– повідомила Катерина Миронюк у соціальній мережі

Щира подяка за допомогу у транспортуванні цього красеня до Луцька! Дуже рада знайомству! Катерина Миронюк, ти мегакрутезна жінка! Побільше б таких людей і цей світ був би значно кращим!!!

– написала їй у відповідь ковельчанка Ірина
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.