Набережну в Ковелі пропонують озеленити новими насадженнями

01.06.2021 09:13

Місту Ковелю потрібна тінь. На жаль, після реконструкції набережної і вирубки існуючих дерев, нових великих насаджень не з’явилось. Влітку в цій зоні дуже бракує дерев, за якими можна було б сховатись від пекучого сонця.

Про це пише в пропозиції на платформі Єдиної системи місцевих петицій ковельчанка Оксана Артемук.

За її словами, про павловнію заговорили як про дерево майбутнього через ряд переваг: величезне листя (більше тіні + посилена переробка вуглекислого газу), розлога крона, надшвидкі темпи росту (1,5 м за рік), тривалість життя до 100 років, стійкість до шкідників, рослина-медонос із прегарним цвітінням.

Тож пропоную скористатись досвідом європейських столиць в озелененні міста та створенні затишних місць відпочинку

– зазначає Оксана Артемук

Як вона стверджує, громадська організація «Kovel animals» готова взяти участь у розробці проєкту озеленення та безпосередньо висадці дерев.

Фото з петиції Оксани Артемук
Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Перестаньке викидати людські кошти на вітер(вандали все рівно понищать деревця,досвід є…),а от біля СШ 3 тротуари слід давно реставрувати,або нові прокласти,бо люди травмуються,розриви зв’язок і інші травми…

  2. Читала про павловнію ,не дуже то і гарне це дерево,а не краще посадити свої,місцеві дерева,як ,наприклад,липи і т.д.

  3. На Володимирській кілька років назад садили липи, хтось їх спеціально через півроку поламав. Напевно щоб знову Проводити закупівлі і садити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.