Що ковельська влада обіцяє зробити на березі водосховища і Турії

31.07.2021 15:26
Фото: Волинська газета

Ковельська міська рада підтримала запит щодо концепції (плану) створення на березі водосховища та берегах річки Турія зон спортивної, рекреаційної, природоохоронної та інших спрямувань. Тож влада починає напрацьовувати і реалізовувати бачення цього комплексу.

Про це пише у Фейсбуці депутат міськради від партії «Сила і честь», консультант мера міста Ігор Пініс, закликаючи ковельчан до обговорення. За його словами, вже на старті цікаво почути думки усіх активних ковельчан, як саме вони бачить береги річки.

Як каже Ігор Пініс, особисто він хотів би, щоб береги були з доріжками для бігу та пішохідних прогулянок, лавками та альтанками для відпочинку, майданчиками для фітнесу та спорту, зонами для вигулу та тренувань домашніх тварин, для шашликів. І, звичайно, облаштовані пляжі із роздягальнями, туалетами, пісочком, грибками, лежаками та зручним заходом у воду. І чисту від рослинності воду. Саме з цією метою його колега по фракції Микола Печенюк подав депутатський запит, який підтримала міськрада щодо придбання спецтехніки для очистки річки від водоростей.

І поділюся інсайдерською інформацією, що і профільний заступник Тарас Яковлев розділяє таке бачення. І, головне, максимум дерев і кущів, максимум живої трави та квітів – в ідеалі бачу дендропарк. І геть будь-які забудови від нашої річки. Над цим теж вже почала працювати комісія, створена розпорядженням нашого міського голови Ігоря Чайки. І смітники! І, звичайно, різні спортивні і культурні заходи у нашому культурно-спортивно-відпочинковому комплексі забезпечить заступник міського голови Маленицька Наталя (це в неї гарно виходить). Це, звичайно, лише загальні бачення. Тож які будуть ідеї, ковельчани?

– спитався Ігор Пініс

У відповідь на допис депутата і консультанта мера ковельчанка Зоряна Шайнюк надіслала «Ковель media» такий лист:

Ковельчани, що ви хочете бачити на березі помираючої річки?

В річці не можна купатись? Пофіг, а давайте хоч лежаки там поставимо: приніс з собою води, облився, ліг, засмагаєш…

В річку скидають лайно? Пофіг, давайте на березі річки організуємо квітники, може буде трохи перебивати «аромати». Головне висаджувати не свої, українські, а закордонні, дорогі, у нас же в бюджеті грошей багато…

Річка помирає? Пофіг, давайте на березі річки побудуємо дитячі майданчики… Хай діти дивляться, в що їхні пращури перетворили колись прозору, чисту Турію.

І, до речі, нащо біля річки туалети? Є ж річка, у неї можна все скинути, і сміття, і нечистоти, головне, щоб на березі красиво було…

Річка з кожним роком стає бруднішою? Просто треба вирубати дерева, бо листя падає в річку, забруднює воду…

Для мене Ковель без річки і дерев – це не місто, це місце проживання варварів. Про які культурні заходи на березі річки можна мріяти? Хіба можна назвати людей культурними, які не здатні зберегти Природу?

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Я думаю,що кожен ковельчанин скинеться гривнею,щоб почистити річку… Не розумію чим занімаються наші депутати від партії БЮТ… Скільки років вони сиділи при владі… Хапуги!!!!

  2. Коли почистять річку,водохранилище? Де кошти,які були виділені на очищення водохранилища при Кошаруку? Чому партія БЮТ не змогла нічого зробити??? Кіндер обіцяв притягнути Кошарука до відповідальності… Розігнати партію БЮТ… Хапуги!!!!!

  3. Хочеш ” відмити” гроші – починай ремонт, облаштування та реконструкцію!
    Це “керовніки” мають за аксіому.
    Усі попередні мільйони на очистку річки, намив берегів та ін. давно освоєні, вибачаюсь – тобто присвоєні…

  4. Скинусь цим роботягам з Міської Ради на сухарі ти вже Пініс провідницю менеджером, ЖЕК, прилаштував?!

  5. В громаді зайві гроші появилися, які можна пустити по воді. Воронку вже почистили..толку нуль.

  6. Брехливі закидухи… Що Чайка не знає проблем міста? Не був на річці? Два мери бралися і не добралися… Бла-бла-бла…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.