Німецькому благодійнику Міхаелю Хааке присвоєно звання «Почесний громадянин міста Ковеля»

27.06.2024 о 14:27 · 2 хв читання

Міська рада присвоїла Міхаелю Хааке – голові благодійного товариства «Допомога дітям Ковеля» (м. Вальсроде, Німеччина) звання «Почесний громадянин міста Ковеля».

Про це повідомила Ковельська міська рада.

У рішенні, яке ухвалили сьогодні депутати на пленарному засіданні 51-ї сесії, говориться:

За багаторічну активну доброчинну діяльність на благо Ковельської громади, організацію оздоровлення дітей пільгових категорій, турботу про людей з інвалідністю, гуманітарну, технічну й інші види допомоги місту, громадським організаціям, військовослужбовцям, ініціативність  та  безкорисливу працю

Майже три десятиліття Міхаель Хааке увесь свій вільний час присвячує благодійництву. У переліку добрих справ Міхаеля Хааке – допомога ковельським дітям з вадами здоров’я: організація і надання консультацій німецьких лікарів; підтримка громадських організацій «Реабілітаційний центр» та «Спарта», які опікуються людьми з інвалідністю; турбота про одиноких, які мешкають у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування.

А з початком повномасштабного вторгнення його допомогу важко перелічити. У лютому відразу було сформовано і відправлено групу із 48-ми жінок та дітей у Вальсроде. Про їх прийом, розміщення подбав Міхаель. 

Він  організовував гуманітарні вантажі з одягом, продуктами харчування, засобами гігієни, медичними препаратами. Упродовж 2022-2023 років такої допомоги отримано майже 53 тонни. Також чимало техніки надійшло з німецького міста Вальсроде. Пожежні автомобілі отримали рятувальники, РЖКП №1, Ковельське МТМО – реанімобіль, КП «Добробут» – навантажувач одноківшевий, міський центр «Спорт для всіх» – трактор John Deere Herbie 400. 19 генераторів різних потужностей отримало місто.

З ініціативи Міхаеля Хааке у Вальсроде проходила виставка фоторобіт нашого Героя Максима Бурди.

У січні нинішнього року Міхаель Хааке, коли був у Ковелі, передав міському голові Ігорю Чайці сертифікат на три квадрокоптери. Кошти на них зібрали на благодійному ярмарку у Вальсроде.

У березні безпілотники та солодощі, що надійшли від німецьких друзів, були доставлені ковельському батальйону 100-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.

Якось Міхаель сказав:

Я твердо вірю у вашу Перемогу і підтримуватиму вас, наскільки зможу. Ваш ковельчанин з німецького Вальсроде

Дякуємо Міхаелю Хааке за цю неймовірну любов до України, Ковеля, його надійне і дружнє плече, яке він готовий підставити нам повсякчас! Такі люди, як він, допомагають наближати нашу Перемогу.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. заєбісь! то я тут в місті працюю виживаю ще маю на донбас єбашити а він уйобок всім зальотним грамоти дає! заєбісь тобі лижут! ти я помню чурок дуже любиш мер наш шановний! зате вони тебе чомусь не дуже!

  2. Цей німець,як і полеглі воїни, дійсно заслуговує це звання,він дуже багато і реально допомагає і дуже давно нашому місту.

    1. Тому німцю пам’ятник при житті поставити можна. Близько 30 років він волонтерить для Ковеля.

  3. А що ви можете сказати за кладовище..у Львовi..для залишкiв нацистiв..яких переховують з почестями. В Ковелi тако ж вiдкопували. по документах..отриманих з Нiмеччини..Попики вiдспiвують..моляться..До чого дiйшли Нiде в свiтi такого не роблять..Але роблять iнше..На 80 рiчницю введення вiйськ в Нормандiю..на рiвних запросили Нiмеччину..Перемога..була через рiк..а через. короткий чпс..цiлуються Одна гидота дивитися на таке зрадництво..То кому вiрити..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X