Ковельські комунальники отримали техніку від німецького міста-партнера Вальсроде

08.11.2022 14:20
Тарас Яковлев

Сьогодні, 8 листопада, Ковель отримав подарунки від партнерів з німецького міста Вальсроде — навантажувач одноківшевий та дизельний генератор потужністю 65 кВт.

Про таку техніку для нашого міста подбало благодійне товариства «Допомога дітям України», яке очолює Міхаель Хааке, – повідомляє Ковельська міська рада.

Міський голова Ігор Чайка висловлює подяку німецьким друзям.

Дякуємо нашому великому другу Міхаелю. Він дуже багато робить для Ковеля. Часто сам пропонує допомогу. Навантажувач поповнить автопарк «Добробуту». Генератор передаємо ПТМ «Ковельтепло»

– каже мер міста

Ігор Чайка разом зі своїм першим заступником, лучанином Тарасом Яковлевим, приїхав оглянути технічні засоби.

Директор «Добробуту» Ігор Михалевич каже, що такої техніки на його підприємстві не було.

Навантажувач укомплектований також додатковим обладнанням. Це – три грейфери, молоток для бетону, рукоятка до ківша та вилка для палет.

Дуже вона нас виручить взимку. Її можна використовувати для навантажування снігу, піщано-соляної суміші. Плануємо задіювати трактор на очищенні канав

– розповідає він

За словами головного інженера ПТМ «Ковельтепло» Василя Заікіна, генератором вони укомплектують одну з котелень, аби забезпечити її роботу у разі відсутності електроживлення.

Ми дуже цінуємо все, що роблять для Ковеля та України наші партнери. І щиро дякуємо Міхаелю Хааке, меру Вальсроде Гельмі Шпьоринг за підтримку у цей надзвичайно складний для усіх нас час

– наголошує Ігор Чайка

Упродовж цього року також завдяки Міхаелю Хааке Ковельське МТМО отримало реанімобіль, ГО «Реабілітаційний центр» – бус для перевезення маломобільних груп населення, рятувальники — пожежний автомобіль, МЦ «Спорт для всіх» – трактор «John Deere Herbie 400» для обслуговування футбольних полів.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

  1. найшли кому давати техніку. марнотратам і дов…бо….бам. звалище як було занищене, так і буде. Треба було дати КП ВЕРЕС

  2. А до чого там красується яша, він яким боком до тих подій, бридко! !!!!!!!

  3. А там далі такий блискучий гарний “Лексус” стоїть. Чий це? Лучанина Яші? Не задорогий?

  4. Скоро так буде летіти з тої Говерли аж буде перекидатися, таки дочекаємося!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *