Облрада спрямовує на Ковельщину зекономлені кошти

29.07.2020 о 11:20 · 2 хв читання

Бюджетна комісія Волинської обласної ради погодила зміни до розподілу видатків обласного бюджету в галузі освіти. Це пов’язано з тим, що у зв’язку із запровадженням карантину та переведенням навчального процесу на дистанційну форму навчання, в галузі виникла економія в загальній сумі 5 млн 782 тис. 414 грн. 

Частину зекономленого ресурсу в сумі 48,31 тис. грн буде спрямовано Люблинецькому ліцею Волинської обласної ради для придбання одягу та взуття для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які протягом року набули такого статусу, – повідомляє обласна рада.

На проведення протипожежних заходів та здійснення безпечної експлуатації закладів системи освіти обласного рівня буде спрямовано 5 млн 497 тис. 804 тис. грн.

Відповідно до приписів місцевих відділів управління надзвичайних ситуацій, адміністративних позовів та рішень Волинського обласного адміністративного суду, частина такого фінансового ресурсу в сумі 2 млн 539 тис. 336 грн спрямовується на оплату послуг з придбання, обстеження, обслуговування та повірки протипожежного обладнання, облаштування системи протипожежної сигналізації, запасних протипожежних виходів (Державний навчальний заклад «Ковельський центр професійно-технічної освіти» – 600,0 тис. грн.)

Водночас частина такого фінансового ресурсу в сумі 2 млн 958 тис. 468 грн спрямовується на забезпечення проведення робіт капітального характеру в окремих закладах освіти, зокрема на капітальний ремонт внутрішніх приміщень Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні в сумі 1 млн 480 тис. 189 грн (на ІІ поверсі приміщення заміна дерев’яних конструкцій на негорючі матеріали).

Під час розгляду цього питання голова постійної комісії Михайло Імберовський запропонував звернути особливу увагу на потреби Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. Він нагадав колегам, що в свій час обласна рада передала цьому закладу приміщення колишнього санаторію «Турія», але для того, щоб забезпечити комфортні умови для навчання та проживання ліцеїстів, потрібно докласти чимало зусиль та фінансів.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X