Обвинуваченого у п’яному вбивстві суд звільнив з-під варти

02.04.2023 о 11:48 · 2 хв читання

Слідство обвинувачує ніде не працюючого Богдана Ч. у вбивстві, яке сталося ще торік.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду.

За даними правоохоронців, 1 березня 2022 приблизно о 2-й годині ночі він у стані алкогольного сп’яніння, за місцем свого проживання, кухонним ножем завдав поранень в шию своїй матері – Марії Ч., в результаті чого вона померла.

Поліція відкрила кримінальне провадження №12022030550000240. Того ж дня чоловік був затриманий. Ухвалою слідчого судді щодо нього обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою без визначення застави. Згодом, з урахуванням тривалості судового провадження, визначено розмір альтернативного запобіжного заходу у виді застави в мінімальному розмірі для особливо тяжких злочинів – 198 480 гривень.

За клопотанням сторони захисту 16 листопада 2022 року з метою перевірки тверджень обвинуваченого про самогубство матері судом призначена комісійна судово-медична експертиза, результатів якої досі нема.

У березні 2023 року до суду надійшло клопотання прокурора Ковельської окружної прокуратури про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, оскільки чоловік обвинувачується у вчиненні особливо тяжкого злочину, за який може бути призначено покарання у виді позбавлення волі строком від семи до п’ятнадцяти років. Він не має постійного місця роботи, постійних засобів зв’язку, посередньо характеризується за місцем проживання, допускає вживання спиртних напоїв та може вдатись до втечі.

У судовому засіданні захисник та обвинувачений заявили, що слідство тривалий час не надало суду переконливих доказів винуватості, тому наполягали на зміні запобіжного заходу на цілодобовий домашній арешт за місцем реєстрації.

Тривалість судового розгляду обумовлена якістю досудового розслідування та поведінкою сторони захисту, яка лише на стадії розгляду справи в суді порушила питання судової медичної експертизи та питання отримання усієї медичної документації щодо померлої.

На даний час суд дослідив усі докази сторони обвинувачення і фактично очікує на результати судової експертизи, якою сторона захисту бажає підтвердити свою позицію щодо самогубства матері.

Враховуючи введені на території України на час воєнного стану правила виїзду громадян за кордон, а також інші додаткові заходи, що посилюють контроль за внутрішнім переміщенням, приймаючи до уваги позицію рідних обвинуваченого, які неодноразово заявляли суду про здатність забезпечити перебування ОСОБА_4 під домашнім арештом, суд вважає необхідним змінити найсуворіший запобіжний захід у виді тримання під вартою на більш м’який у виді цілодобового домашнього арешту

– йдеться в ухвалі суду

Суддя Ковельського міськрайонного суду Тетяна Денисюк у задоволенні клопотання прокурора відмовила, а від захисника – задовольнила. Ухвалила обвинуваченого негайно доставити до місця проживання і звільнити з-під варти. Контроль за виконанням ухвали покладено на прокурора.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
  1. Вже і кончені алкаші стали відмазуватись. Куди докотились і продовжуємо котитись?

  2. Випустили звіра з клітки. Завтра ще комусь допоможе здійснити самогубство з допомогою ножа…

  3. Скоро буде страшно ходити по городу , а дітки в другу зміну з школи їдуть дуже пізно ,ну да судді діти на маршрутках неїздять а їх на машинах возять !!!!.

  4. Залишилось звинуватити потерпілу в самогубстві від ножа сина і закрити справу за смертю підсудної.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X