Обвинуваченому в умисному вбивстві Ковельський суд продовжив домашній арешт

13.05.2023 о 13:02 · 1 хв читання
Фото ілюстративне

Прокуратура обвинувачує ковельчанина за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство). Кримінальне провадження щодо нього було відкрите ще 1 березня 2022 року.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду.

На початку травня 2023 року до суду надійшло клопотання від прокурора Ковельської окружної прокуратури з проханням продовжити строк запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту обвинуваченому. Термін дії попередньої ухвали закінчувався, проте завершити розгляд справи неможливо через відсутність висновку комісійної судово-медичної експертизи.

В судовому засіданні прокурор і потерпіла сторона клопотання підтримали.

Захисник та обвинувачений просили пом’якшити запобіжний захід і дозволити останньому працевлаштуватись, відповідно покласти обов’язок не відлучатись з житла лише у нічний час.

Суд неодноразово зазначав, що чоловік обвинувачується у вчиненні особливо тяжкого злочину і тяжкість покарання, якому він може бути підданий, у разі доведення винуватості, можна законно розглядати, як обставину, що може спонукати особу до втечі.

Санкція ч. 1 ст. 115 КК України передбачає позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Тетяна Денисюк ухвалила клопотання прокурора задовольнити. Обвинуваченому в умисному вбивстві суд продовжив домашній арешт, із встановленням заборони цілодобово залишати житло, до 2 липня цього року включно.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X