Під час бійки у центральному парку Ковеля хлопцю зламали руку

04.09.2021 19:41
Фото ілюстративне

Поліція просила суд притягнути до адміністративної відповідальності 41-річну ковельчанку за ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків по відношенню до свого неповнолітнього сина, який постраждав під час бійки з однолітками.

Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду від 30 серпня.

За даними правоохоронців, під час бійки, яка сталася близько 18 години 04 липня нинішнього року у міському парку культури і відпочинку імені Лесі Українки (цього дня ковельчани відзначали День міста), йому зламали руку, при цьому він та інші учасники «розборок» попередньо вживали спиртні напої та висловлювалися нецензурної лайкою.

У судовому засіданні ковельчанка свою провину визнала та пояснила, що після розлучення з чоловіком виховує двох неповнолітніх дітей сама без належної підтримки з боку їхнього батька. За її словами, під час конфлікту в парку її син виражався у громадському місці нецензурними словами, однак в ході бійки щодо нього було вчинено більш серйозне правопорушення – йому спричинили тілесні ушкодження у вигляді перелому руки, що потребувало подальшого оперативного втручання і лікування, а це потягло значні витрати. Втім, вона відмовилась від будь-якого характеру претензій та просила суд врахувати її майновий та сімейний стан.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Логвинюк визнала винною матір потерпілого хлопця, але звільнила її від адміністративної відповідальності за малозначністю вчиненого правопорушення, обмежившись усним зауваженням.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.