Під час конфлікту ковельчанин вистрибнув на капот і пробіг по автомобілю

09.10.2022 12:12
Фото ілюстративне

Відділ патрульної поліції у Ковелі хотів притягнути водія автомобіля «Opel Zafira» до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху. Мовляв, на вулиці 1-го Травня, 40-Г він здійснив наїзд на потерпілого, внаслідок чого останній зазнав легких тілесних ушкоджень, а транспортний засіб отримав механічні пошкодження.

Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду.

В судовому засіданні водій свою вину не визнав та розповів, що працює в ТОВ «Орбіта» (м. Луцьк) виконробом. На даний час фірма проводить будівельні роботи у Ковелі на об’єкті, що межує з вулицею 1-го Травня, де проживає потерпілий.

За його словами, між ними виник словесний конфлікт, в ході якого потерпілий з невідомих причин вистрибнув на капот автомобіля та пробігся по транспортному засобу. В результаті машина отримала пошкодження у вигляді вм’ятин на капоті. Він пояснив, що ніякого наїзду не здійснював.

Виявилося, що протокол було складено на водія аж через 42 доби після інциденту. Суд встановив, що відомості в ньому не узгоджуються з іншими матеріалами справи, зокрема із письмовими поясненнями свідків.

Допитаний в судовому засіданні потерпілий пояснив, що дійсно отримав тілесні ушкодження, проте не може з впевненістю сказати, травми отримані від наїзду чи під час сутички, при цьому претензій до водія у нього немає. А допитані троє свідків, присутні під час конфлікту, із впевненістю стверджували, що наїзду не було, а потерпілий сам вистрибнув на капот.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Андрій Чалий постановив провадження в справі закрити у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *