Підозрюваній у смерті чоловіка суд обрав домашній арешт

07.07.2020 о 12:20 · 3 хв читання

У судовому засіданні для ковельчанки обрано запобіжний захід.

Ковельський міськрайонний суд розглянув клопотання слідчої відділу поліції Тетяни Федік в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12020030110001109 від 30.06.2020 року, про застосування запобіжного заходу щодо ковельчанки Олени Гаврилейко.

У судовому засіданні під головуванням слідчого судді Петра Бойчука взяли також участь прокурор Світлана Волинець, підозрювана та її захисник.

Слідство вказує, що Олена Гаврилейко має на утриманні трьох малолітніх дітей, є головою громадської організації «Спортивний клуб «Надія», тимчасово не працює, перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, раніше не судима. Їй інкримінується вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). Це карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років.

Органом досудового розслідування Олена Гаврилейко підозрюється в тому, що вона 29 червня 2020 року близько 22 години, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, в коридорі квартири на ґрунті виниклих сімейних неприязних відносин під час конфлікту з чоловіком – Сергієм Гаврилейком, з метою спричинення тілесних ушкоджень останньому, усвідомлюючи значення та суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи і бажаючи настання тяжких наслідків, умисно нанесла йому два удари кухонним ножем в область внутрішньо-задньої поверхні правого стегна та в область передньої внутрішньої поверхні правої гомілки, що спричинило гостру масивну зовнішню крововтрату і призвело до смерті потерпілого.

29 червня о 22 год. вона була затримана. Наступного дня їй було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

1 липня слідча за погодженням з процесуальним прокурором звернулась до суду з клопотанням про застосування щодо підозрюваної запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Підозрювана може незаконно впливати на потерпілих осіб (батьків померлого) та свідків, оскільки перебуває з ними у родинних та дружніх відносинах. Також вона може вчинити інші кримінальні правопорушення, що підтверджується тим, що злочин вважається тяжким та вчинений в стані алкогольного сп’яніння з жорстокістю до рідної людини чоловіка, батька спільних двох дітей

– йдеться у клопотанні

Олена Гаврилейко в судовому засіданні просила обрати щодо себе домашній арешт за адресою своєї реєстрації. Адвокат підтримав підзахисну, сказав, що тримання під вартою – це надто суворий запобіжний захід, а наведені в клопотанні ризики не обґрунтовані. Наголошував на тому, що підозрювана має міцні соціальні зв’язки, позитивно характеризується, до будь-якої відповідальності раніше не притягувалась, має ряд спортивних досягнень, тощо. Крім цього, просив розглянути можливість передачі на поруки особам, які звернулись з відповідними письмовими клопотаннями.

У судовому засіданні розглянули матеріали, в яких підозрювана виключно позитивно характеризується Ковельським відділом поліції, відділом фізичної культури та спорту виконкому Ковельської міської ради, директором КЗ КДЮСШ ім. Є.Кондратовича; приймає активну участь у спортивному житті міста, про що свідчать відповідні нагороди та подяки; має на утриманні трьох малолітніх дітей, що свідчить про наявність міцних соціальних зв’язків.

Будь-якої інформації негативного характеру щодо особи підозрюваної, чи будь-якої інформації, яка б дискредитувала її репутацію, в ході розгляду клопотання не здобуто

– вказується в ухвалі суду

Слідчий суддя прийшов до висновку, що слідчий та прокурор не довели наявності всіх обставин, які б давали підстави для застосування щодо підозрюваної запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, а тому постановив обрати для неї домашній арешт строком на два місяці.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (32)
 1. Ганьба суду! Бог за це покарає і її і суд, як співучасників! Ганьба! Вона зараз дітьми прикривається, а як вбивала батька то за них недумала! Ганьба!

  1. Як можна віддавати дітей до такого тренера?Це не людина,а якийсь монстер.Її тільки розсерди,то побачиш що вона може зробити

 2. Кращеб відгуки про її в сусідів зібралиб, чи людей які знають цю сім’ю не один рік! А не відгуки продажної міліції врахували чи колег по спорту, вони незнають її іншу сторону! Співчуваю її дітям, тепер їм буде ще тяжче жити з такою матір’ю! Вона рано чи пізно і їх приб’є

  1. Шо там збирати? На минулій статті про неї можна такого начитатися в коментарях…

 3. От якби її в ту хвилину вбили, то коментарі були б інші. Люди, не судіть і несудимими будете.Ніхто не знає правди, крім мами та дітей!

  1. Якби ви її знали, то такого неписалиб! Вона себе в обіду ніколи недасть, наваляє так що не один мужик не зможе так само! Так що нетреба тут соплі розпускати, немає кого жаліти

   1. Цікаво одне чому Сергій жив з нею стільки років, і просив щоб вона йому сина родила?

    1. Лєна, ну мабуть тому що все таки любив тебе якою ти не є, взяв з чужим дитям і хотів сім‘ю а ти його отак по звірськи вбила !!

 4. Як можна віддавати дітей до такого тренера?Це не людина,а якийсь монстер.Її тільки розсерди,то побачиш що вона може зробити

 5. Памятаю її ще з «клєтки» як вона там вєртухі робила
  жостка баба її хлопці даже боялись :))))

 6. Люди яка вам різниця, дивіться у свої сім’ї що у вас робиться . У себе під носом ніхто не бачить . Хоть би писали у відкрито а не хаваєтеся фейками як у фейсбуці. Те що ви пишете нікому нічого не зарахується людину не повернеш і все . От як би вам затримала на вулиці попалася і спиталася що ти писала виб не так співали свою пісню. Ганьба вам люди .

 7. Ненравиться такий тренер не віддавайте своїх дітей. Тут нащо писати. Я з вас у шоці…

 8. Ну начитаєтеся ви коментарів і що.. отак ви і живете правди не знаєте і слухи пускаєте … А у вас теж є діти і якій ви приклад подаєте . В любий час людина може зробити те що від неї неочікувано. Я не захищаю її просто вже набридло і противно читати що ви пишете.

  1. ага і ходить з ахуєвшим їбалом по місту і думає що все їй зійде з рук та щей дітьми яких б‘є прикривається! ця людина не кається і щей слухи розпускає про того з ким жила, про батька своїх дітей… сама ж на них ставить клеймо то яка це нафіг «мати», справжня кукушка ! хай повіситься вонв ж любить чуть що і в петлю !!

  2. Як не є ,а у батьків забрала сина.Якщо був такий поганий,чи в чомусь не задовольняв, чого не попросила розлучення,а вибрала такий спосіб ?????чи то не вона а оковита .Ганьба. Треба дати строк і нормальний хай подумає.Як було і що зараз має.

  3. Якби жаліла то б покаялась прийшла до батьків впала б на коліна і простла вибачення а вона поливає брудом батька своїх дітей і рахує що нічого поганого не зробила! Яка б не була людина та тварь не вправі була її судити а тим більше відбирати життя!!
   Гори у пеклі відьма !!!

  4. Якби жпліла то б прийшла до батьків покаялась і впала б на коліна та молила пробачення а вона продовжує поливати брудом батька своїх дітей і рахує що вона зробила добрий вчинок.
   Яка б не була людина ця тварь не вправі була відбирати життя.
   Гори в пеклі відьма!!!

 9. Забули в статті дописати, про випадок що побила дівчину в нічному клубі, та на 20й день померла, а цій кобилі дали всього на всього условку

  1. Марія, Ви знаєте прізвище цієї дівчини чи хоча б в якому клубі це було !? це досить важлива інформація !!

   1. В кіно начебто, років 8-10 назад..
    А ви думаєте в поліції про це не знають???
    Її і зараз відмажуть ,бо рідний дядько мільйонер.

    1. не знають бо все гарненько почистили у базах. Ну врятлі відмажуть бо чула що родичі загиблого дуже серйозного адвоката найняли і багато свідків, тай справа набула широкого розголосу, знає уже вся Україна тож цей раз можуть посадити !

 10. не знають бо все гарненько почистили у базах. Ну врятлі відмажуть бо чула що родичі загиблого дуже серйозного адвоката найняли і багато свідків, тай справа набула широкого розголосу, знає уже вся Україна тож цей раз можуть посадити !

 11. Так а чого ніхто не говорить про те що це не перший напад на Гаврика. Вона ж його і раніше ножем пирнула. Тоді він все простив бо дітей шкода було. Другий раз виявився фатальним….

  1. Наскільки я чув то цей випадок перевіряється і сестра його на минулому тижні узнавала за цю ситуацію. Якщо не ьоїшся то звернись до слідчого чи до сестри покійного.

 12. Як не є ,а у батьків забрала сина.Якщо був такий поганий,чи в чомусь не задовольняв, чого не попросила розлучення,а вибрала такий спосіб ?????чи то не вона а оковита .Ганьба. Треба дати строк і нормальний хай подумає.Як було і що зараз має.

 13. Як з таким гріхом далі жити,як дивитися в очі батькам,дітям,та навіть людям ,по місту собі ходить!!!!!!! Має бути суворе покарання!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X