У Ковелі пройшов Х турнір зі спортивної акробатики

07.06.2021 о 12:27 · 2 хв читання

У Ковельській комплексній ДЮСШ імені Євгена Кондратовича відбувся Х турнір зі спортивної акробатики серед юнаків і дівчат з нагоди Дня захисту дітей та пам’яті тренера Аркадія Симоняна. У змаганнях взяли участь 55 спортсменів з команд СК «Надія», СК «Оямас» та приміського села Вербка.

На урочистому відкритті заходу дітей привітали керівники управління культури, молоді та спорту Андрій Мигуля та відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту Ігор Семенюк, директорка КЗ КДЮСШ ім Євгена Кондрадовича Олена Клімашевська, – повідомляє Ковельська міська рада.

За підсумками турніру І місця зайняли: Александрук Ярослава, Банзерук Валерія, Паршухіна Емма, Поліщук Яна, Наконечна Дарина, Солтис Валерія, Ткачук Дмитро, Абрамчук Дмитро, Солтис Меланія, Логвіщук Єларія, Панчук Данило та Хопта Варвара.

Переможці та призери нагороджені грамотами управління культури, молоді та спорту і відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради, учасники змагань – призами та подарунками від спонсорів.

Відділ у справах молоді, фізичної культури та спорту щиро дякує Олені Гаврилейко (Симонян) та суддівській колегії за організацію цікавого й захоплюючого спортивного свята для дітей та спонсору – торговому центру «Акцент».

Фото відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X