Завершується ремонт у спортшколі імені Євгена Кондратовича

03.09.2020 о 17:15 · 2 хв читання

Про підготовку до нового навчального року у комплексній ДЮСШ імені Є. Кондратовича повідомляє Ковельська міська рада.

Зокрема, на першому поверсі здійснили капітальний ремонт санвузлів. Ця частина закладу уже готова до прийому дітей та проведення тренувань.

У роздягальнях та душових, що поряд з басейном, теж переклали плитку, замінили сантехніку, змонтували нову вентиляційну систему. Роботи теж вийшли на фінішну пряму.

У приміщенні, де розташований басейн, працівники закладу власноруч освіжили стелю. Тут загалом чимало зроблено силами колективу. Тренери жартують, що за літо вони освоїли ще одну професію.

На об’єкті побував заступник міського голови Ігор Прокопів. Разом з начальником відділу фізичної культури та спорту Ігорем Семенюком та директоркою школи Оленою Клімашевською вони оглянули виконані роботи. Йшлося і про те, що необхідно буде здійснити в наступному році, адже розпочинається бюджетний процес.

Впродовж останнього часу постійно виділяються кошти на комплексну ДЮСШ імені Є. Кондратовича. Зокрема, тут проведено ремонт спортзалу, реконструкцію великого та малого басейнів, оновлення та утеплення фасаду, благоустрій прилеглої території.

У 2019 році акцент зробили на капітальному ремонті інженерних мереж плавального басейну. Для цього виділили понад мільйон гривень. За ці кошти оновили систему, необхідну для опалення приміщень, подачі та підігріву води. Також придбали новий сучасний енергоефективний котел.

Вдалось відремонтувати покрівлю, на що спрямовано 700 тисяч гривень. А за кошти, які ДЮСШ, як комунальна установа, має від надання ряду послуг, провели косметичні ремонти приміщень, заміну каналізаційних мереж, встановили нові перегородки у дитячих роздягальнях та душових.

А ще – торік оновлено шаховий клуб, який діє у закладі. Там зроблено ремонт та закуплено нові меблі, обладнання.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X