На ремонт ліцею імені Олени Пчілки спрямували півтора мільйона гривень

16.07.2020 о 12:08 · 2 хв читання

Міський голова Олег Кіндер разом зі своїм заступником Ігорем Прокопівим побували у ліцеї імені Олени Пчілки (колишня гімназія, – ред.) та пересвідчились, що капітальний ремонт спортивного залу буде завершено вчасно. На цей об’єкт в місцевому бюджеті передбачили майже півтора мільйона гривень.

Приміщення вже утеплено, замінено двері, частково здійснено фарбування стін та стелі. Закуплено нові шведські стінки, спортивне обладнання, спеціальне покриття для підлоги. Подбали тут і про створення комфортного температурного режиму.

Ще досі невідомо, яким буде новий навчальний рік. Але ми дуже хочемо, щоб наші діти повернулись  у школу, і готуємо заклади до їх зустрічі. На прикладі цього об’єкта можна говорити про дієву співпрацю влади і громади. До нас звернулась батьківська спільнота, адміністрація закладу з проханням профінансувати ремонт приміщення спортзалу. При формуванні бюджету розглянули таку можливість і сьогодні можна бачити результат

– каже Олег Кіндер

Варто також додати, що завершуються роботи і з встановлення у закладі пожежної сигналізації. Відповідно до державних будівельних норм це було передбачено у проєктно-кошторисній документації.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X