Меру подякували за оновлений спортзал ліцею імені Олени Пчілки

02.09.2020 08:40

У Ковелі понад чотириста учнів ліцею імені Олени Пчілки після канікул отримали омріяний подарунок: капітально відремонтований просторий спортивний зал.

З гарною подією та початком нового навчального року колектив прийшли привітати міський голова Олег Кіндер, його заступник Ігор Прокопів, начальник управління освіти Віктор Бичковський, ініціатор цієї справи, член піклувальної ради ліцею Юрій Шлюєв, інші представники батьківської спільноти, – повідомляє Ковельська міська рада.

Директорка ліцею Олена Вальчук дуже радіє змінам у своєму навчальному закладі:

Збулась наша мрія, адже ми багато років чекали на такий стильний, європейський, сучасний спортзал

Півтора мільйона гривень виділили з бюджету Ковеля на об’єкт. За ці кошти приміщення утеплили, замінили двері, пофарбували стіни та стелю. На підлозі – спеціальне покриття. Встановлено нові шведські стінки, баскетбольні щити, канати. Подбали тут і про створення комфортного температурного режиму. Обладнали у закладі пожежну сигналізацію. Відповідно до державних будівельних норм, це було передбачено у проєктно-кошторисній документації.

Олена Вальчук висловила вдячність за розуміння і підтримку міському голові та усій його команді, депутатам міської ради, будівельникам, батькам, вчителям, усім, хто допоміг в реалізації цього проєкту.

Олег Кіндер каже, що найбільш приємно у такі моменти, коли відкриваєш нові або ж оновлені об’єкти, бачити радісні очі людей, а особливо дітвори:

Це чудова інвестиція в майбутнє, в розвиток наших юних ковельчан, їх здоров’я. У ліцеї Олени Пчілки вийшов по-домашньому затишний зал. Хочеться вірити, що тут діти будуть з великим задоволенням займатись спортом

Також його підтримав і заступник Ігор Прокопів, який теж опікувався ремонтними роботами:

Спільно можна робити багато хороших справ, коли є розуміння батьків, вчителів, міської влади. Сподіваємось на подальшу таку співпрацю

Юрій Шлюєв пригадав, як на засіданні Громадської ради взимку минулого року він звернувся від імені батьків та педагогів до міського голови з проханням виділити кошти на ремонт спортзалу. За його словами, він сам не вірив, що так швидко все вдасться зробити.

Заздрять нинішнім ліцеїстам випускники. Зокрема, й колишній учень гімназії, студент, переможець різноманітних турнірів з веслування на байдарках і каное Фрунзік Королік:

Важко відшукати правильні слова. Все дуже гарно. Як учасник багатьох Всеукраїнських і міжнародних змагань, дуже хотів би почути в столиці про успіхи ковельських спортсменів, які тепер мають можливість займатись у такому прекрасному залі

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. А тепер скажіть, хто скільки собі прикарманив із тих півтора мільйона гривень?? Ви уявляєте собі, які це великі гроші? І шо маємо в результаті? Переставили драбину від однієї стінки до іншої, поміняли двері, пофарбували стіни, нехай утеплили чимось, але чим саме і де? Якого х*ра той всратий мер і його пес-підлабузник знов тут роБЛЯТЬ??? Гнати в шию таких майстрів-будівельників і їх керівництво! Де бюджетні гроші???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.