Біля гімназії посадили яблуневий сад

27.05.2020 о 13:07 · 1 хв читання

Ковельська міська гімназія долучилася до Всеукраїнського проекту «Озеленення України».

Цього року з ініціативи «Екошколи», яка працює при УНТ «Еврика», Ковельська міська гімназія висадила 90 яблуневих саджанців трьох сортів – Топаз, Росава та Зимова пізня, інформує Ковельська міська гімназія.

З метою упровадження STEM-освіти, у закладі взялися до реалізації цього проекту, щоб не лише посадити сад, а потім ще мати змогу пригощати власними яблуками гімназистів і пропагувати здорове харчування.

Адміністрація навчального закладу висловила подяку за співпрацю міському голові Олегу Кіндеру, його заступнику Ігорю Прокопіву, головному спеціалісту відділу з питань екологічної безпеки Оксані Козакевич, директору ПТМ «Ковельтепло» Володимиру Бойку, начальнику КП «Добробут» Ігорю Михалевичу, начальнику РЖКП-1 Віктору Солов’янчуку та іншим. Окремо колектив гімназії відзначив Юрія Шлюєва, який очолив батьківську громаду. Він посприяв реалізації проекту власним коштом і співпрацею з директором Оленою Вальчук.

Також у втіленні «Озеленення України» брали участь педагоги, увесь корпус технічного обслуговування гімназії та значна кількість родин школярів.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X