Ковельських освітян привітали з професійним святом

02.10.2020 о 11:35 · 5 хв читання

У Палаці учнівської молоді відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

У зв’язку з карантинними обмеженнями традиційний формат святкувань було дещо змінено і на захід запрошено обмежену кількість учасників, повідомляє Ковельська міська рада.

З професійним святом освітян Ковеля привітав міський голова Олег Кіндер. Він наголосив, що цього року немає можливості зібратись у більш широкому колі. Наразі перед усіма стоїть спільне завдання – дотримуватися санітарної безпеки, захистити себе та оточуючих, роблячи все необхідне для попередження подальшого поширення COVID-19.

Мер зазначив, що працювати в умовах карантину дуже складно, освітянам довелось швидко перебудовуватись, освоювати нові технології. Він, як дідусь, переконався в цьому на власному досвіді. Разом з тим, і реформування галузі теж триває і учитель постійно має йти в ногу з часом.

Він подякував педагогам міста за титанічну роботу, відданість професії, мудрість і терпіння, професіоналізм та відзначив вагому роль вчителя у вихованні юних ковельчан, тих, кому творити майбутнє свого міста, країни. Керівник міста побажав усім подальших успіхів, натхнення, взаєморозуміння зі своїми вихованцями, міцного здоров’я та родинного благополуччя.

Спільно нам багато вдалось зробити для розвитку наших шкіл, садочків. Цю роботу необхідно продовжувати і надалі, працювати над тим, щоб організація навчально-виховного процесу відповідала і тим викликам часу, в яких ми нині перебуваємо

– наголосив Олег Кіндер

18 педагогів міста, серед яких вчителі, вихователі, керівники навчальних закладів, отримали Грамоти та пам’ятні подарунки, які вручили міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів.

Звучали вітання і від начальника управління освіти Віктора Бичковського та голови профспілки працівників освіти Ігоря Сезьоміна, які подякували колегам за їх щоденну наполегливу і творчу працю та нагородили представників галузі.

До присутніх на урочистостях звернулися і батьки дітей четвертого дитсадка, в якому виховуються хлопчики і дівчатка, які мають проблеми зі здоров’ям.

Вони передали Подяки керівнику закладу Вікторії Ткачук-Куліковській та начальнику управління освіти Віктору Бичковському. В них йдеться: за вагомий особистий внесок, високу відповідальність та професіоналізм у розвитку інклюзивної освіти та переконливі успіхи у навчально-виховному процесі дітей з особливими освітніми потребами.

Святкового настрою освітянам додали номери танцювальних колективів. На сцені Палацу виступали «Барвінок» та «Беллатрікс».

Також порадував своєю творчістю ансамбль «Награш» Ковельської школи мистецтв разом із солістами Андрієм Мигулею та Іриною Корнелюк.

Крім того, присутні мали нагоду переглянути відеоконцерт представників усіх дитсадків та шкіл міста.


Сьогодні, 2 жовтня, в залі засідань Ковельської райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Працівників установ освіти привітали зі святом депутати Волинської обласної ради Віктор Козак та Галина Йовик, заступник голови районної державної адміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, начальниця відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук, голова районного комітету профспілки педагогічних працівників Лілія Шульгач, повідомляє Ковельська РДА.

Роман Кульцман у своєму вітальному слові подякував освітянам за їх нелегку та суспільно важливу працю, а також побажав їм міцного здоров’я, нових здобутків та звершень, злагоди у сім’ях та миру в кожній родині.

Ми пишаємося професійною та потужною освітянською родиною Ковельського району, завдяки якій формується, виховується, навчається й розвивається наше майбутнє покоління

– зазначив він

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнення високих результатів у роботі та з нагоди Дня працівників освіти Почесними грамотами Волинської обласної ради нагороджені Ірина Ревейчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації; Богдан Макарусь, головний бухгалтер відділу освіти райдержадміністрації.

За багаторічну плідну діяльність на посаді директора ЗЗСО І-ІІ ступенів «Гішинська гімназія», організаторський талант, професійність, турботу про долю очолюваного закладу, розвиток творчих здібностей і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти подякою голови райдержадміністрації нагороджена Галина Йовик, депутат Волинської обласної ради.

За сумлінну високопрофесійну працю, активне впровадження сучасних форм, методів навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти подяками голови райдержадміністрації, голови районної ради відзначені: Тетяна Каленікова, директор НВК «ДНЗ-ЗОШ І ступеня» с. Воля-Любитівська; Лідія Куничник, заступник директора ЗЗСО І-ІІ ступенів «Білашівська гімназія»; Катерина Мельничук-Бас, головна спеціалістка відділу освіти райдержадміністрації.

За сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівників освіти подякою голови райдержадміністрації, голови районної ради удостоєні: Володимир Шульгач, робітник по ремонту ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Білинський ліцей», Надія Попіка, бібліотекар ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Тойкутський ліцей».

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X