Підозрюваному в стрілянині з пістолета в чоловіка суд обрав запобіжний захід

11.07.2022 о 17:07 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

Перебуваючи на території домоволодіння та в гаражі під час конфлікту, який виник на грунті особистих неприязних відносин, підозрюваний здійснив три постріли із стартового пістолета в сторону потерпілого, а згодом ще один, чим спричинив останньому ушкодження у вигляді ран в тім’яній ділянці голови зліва і справа, а також забою лівого плеча та грудей.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду від 4 липня.

Органом досудового розслідування «стрілець» підозрюється у тому, що у січні 2022 року, перебуваючи в Ковелі поблизу річки Турія, він знайшов (за його словами) пістолет, який є вогнепальною зброєю переробленою із стартового пістолета калібру 9 мм; переніс за місцем фактичного проживання, де зберігав без відповідного дозволу. В подальшому носив цей пістолет при собі і 22 лютого 2022 року о 16-й годині застосував за вищевказаних обставин.

31 травня цього року йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 125, ч. 1 ст. 263 КК України.

У суді підозрюваний заявив, що слідство не встановило дійсних обставин справи, адже мала місце оборона під час нападу зі сторони потерпілого.

Слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Тетяна Денисюк ухвалила відмовити у задоволенні клопотання слідчої поліції про застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання щодо підозрюваного. Згідно ухвали, він зобов’язаний прибувати за кожною вимогою до слідчого, прокурора чи суду.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X