Плакали під час перемоги: як мами трьох волинян із Kalush Orchestra зустріли тріумф гурту

15.05.2022 о 15:29 · 2 хв читання
Фото: ТСН

Мами трьох учасників гурту Kalush Orchestra з Волині – Ігоря ДіденчукаВіталія Дужика та Тимофія Музичука – плакали із сім’ями під час перемоги гурту на Євробаченні.

Про це повідомляють «Волинські новини» з посиланням на ТСН.

Перед виступом сина пані Світлана намагається заспокоїти себе співом. Жінка переживає одразу за двох своїх синів – Тимофія, який співає за Україну, і за молодшого Назара, який зараз її боронить.

Молю Бога, щоб скоріше закінчилася ця війна

– каже Світлана

Жінка – викладачка гри на бандурі. Саме вона і прищепила старшому сину любов до музики. У музичну школу Тимофій їздив за шість кілометрів від їхнього села, вчився грати одразу на кількох інструментах.

Він пішов на баян, а через деякий час ще на сопілочку, я його скрізь за собою, так як мама-музикант

– каже Світлана Музичук

Повірити в те, що за Тимофієм ці слова зараз наспівує весь світ – батьки й досі не можуть.

В мене тут щось вистрибує, гордість розпирає

– говорить мама

Загорнувшись у прапори, у телевізорі намагаються спіймати погляд сина. Сльози на очах з’являться не лише у матері, але й у батька.

Аби бодай якось підтримати Тимофія – мати співає разом з ним. Її серце, каже жінка, зараз там, у Турині. А за секунду завмирає: чує останні слова, сказані солістом гурту Олегом Псюком після виступу, із закликом врятувати людей із «Азовсталі».

Вона не може дочекатися, коли ведучі оголосять результати голосування глядачів. На останній цифрах серце ледь не вистрибує.

За хлопців вболіває і родина іншого учасника – Віталія Дужика. Після оголошення результатів конкурсу, батьки не стримують емоцій.

І хоча вже глибока ніч, телефон пані Світлани не замовкає ні на хвилину. Але ж вона чекає на головний дзвінок – від сина. І поки він ще на сцені не втримується, пише йому повідомлення. Жінка впевнена, після сьогоднішньої перемоги мусить бути інша – головна – на полі бою.

Україна переможе

– каже жінка, бо цього чекає найбільше за усе

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X