Податкова хоче стягнути з фірми у Ковелі мільйон гривень штрафу, суд визнав такі дії протиправними

07.10.2023 о 15:18 · 2 хв читання

Головне управління Державної податкової служби у Волинській області на підставі акту перевірки застосувало до ковельського ТОВ «ЮМН Дизельтранснафта» штрафну санкцію у розмірі 1 мільйона гривень.

Про це йдеться в рішенні Волинського окружного адміністративного суду.

Під час перевірки податківці виявили зберігання фірмою пального в резервуарі РГЗ-10 у Ковелі на вулиці Володимирській, 156 без відповідної реєстрації акцизного складу в системі електронного адміністрування реалізації пального при наявності у фірми ліцензії.

ТОВ «ЮМН Дизельтранснафта» звернулося до суду із позовом, в якому вказує, що сам факт отримання ліцензії на право зберігання пального не вимагає у платника податків обов’язку зареєструвати акцизний склад. Матеріалами перевірки не встановлено факт реалізації пального, при цьому висновки ґрунтуються виключно на припущеннях інспекторів податкової.

Суддя Волинського окружного адміністративного суду Віра Смокович позов задовольнила. Рішення податкової про мільйонний штраф визнала протиправним та скасувала. На користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Волинській області має бути стягнуто судовий збір у розмірі 15 тисяч гривень.

Втім, це рішення може бути оскаржене до Восьмого апеляційного адміністративного суду у місті Львові.

Згідно з даними аналітичної системи «YouControl», ТОВ «ЮМН Дизельтранснафта» зареєстроване 08 вересня 2020 року в Ковелі. Керівником є Омелянюк Юлія Олександрівна. Розмір статутного капіталу складає 20 тисяч гривень. Основний вид діяльності: оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
 1. Суддя віра смокович це сестра голови касаційного адміністративного суду. Робить що їй заманеться. Воський апеляційний адміністративний суд у Львові боїться її як вогню.

 2. “Під час перевірки податківці виявили зберігання фірмою пального в резервуарі РГЗ-10 у Ковелі на вулиці Володимирській, 156 без відповідної реєстрації акцизного складу в системі електронного адміністрування реалізації пального при наявності у фірми ліцензії.”
  .
  “Основний вид діяльності: оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.”
  .
  “Розмір статутного капіталу складає 20 тисяч гривень.”
  .
  Тут без окулярів видно, що та фірмочка шурує пальне ліваком і обходить податкову службу десятою дорогою. Але суддя дивилась через зелені окуляри і тому не помітила очевидного.
  .

  1. На заправці бензин по нормальній ціні. А ось де нам нормальну зарплату брати?

 3. Матеріалами перевірки не встановлено факт реалізації пального))) Та в них пів Ковеля купували пальне..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X