Показали, якою може бути Привокзальна площа Ковеля

20.06.2021 10:33

Ковельська міська рада запрошує містян висловити свою позицію щодо концепції реконструкції Привокзальної площі.

Про це йдеться на офіційному сайті міськради.

Ковель давно отримав славу міста залізниці й залізничників. Здебільшого люди, які прибувають в наше місто, спочатку бачать Привокзальну площу. У мерії вирішили попрацювати над цим першим враженням про Ковель і осучаснити площу ще радянського зразка, створити тут публічний громадський простір. Для цього в період з 15 квітня по 15 червня 2021 року був оголошений закритий архітектурний бліц-конкурс на кращу концепцію реконструкції площі.

Наступного тижня, у п’ятницю, 25 червня, фахова комісія, що складається з архітекторів, представників національної та волинської спілки архітекторів, представників міської ради та її виконавчого комітету, який і був замовником, обиратиме найкращу з представлених чотирьох концепцій. При цьому важлива думка самих ковельчан.

Представлені на розгляд 4 конкурсні роботи – це лише концепція реконструкції Привокзальної площі, візуалізація, бачення кожного з архітекторів-урбаністів. Відкрити ім’я переможця, згідно з умовами бліц-конкурсу, можна буде лише після того, як проголосують за одну з концепцій. Журі врахує думку ковельчан, коли прийматиме остаточне рішення.

Концепція №1 (080808)

Концепція №2 (226263)

Концепція №3 (230103)

Концепція №4 (735513)

Фото, відео: Ковельська міська рада

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. 4й самий кращий!!!! на Дубаї похожий ))))
    -багато паркомісць , за які бляді гроші брати не будуть.
    -багато зелені
    -багато лавочок для сидіння, а то піддєц – на привокзалці почекати нема де сісти!!!

  2. Підтримую Концепцію №4 (735513) з внесенням деяких змін та доцільності деяких об’єктів. Наприклад щодо пам’ятнику, я вважаю що на привокзальній площі має бути бронзовий пам’ятник Ковалю, як символу назви самого міста Ковель. Взагалі не розумію чому за стільки років його не має в місті. Привокзальна площа є обличчям міста і гості що прибувають до Ковеля мають бачити символ назви міста, пам’ятник Ковалю, де саме він має бути розташований (як має виглядати, тут треба подумати, маю напрацювання), то думаю в центральній зеленій зоні, тоді саму зону треба трішки переробити зробивши коло навколо пам’ятника, а перед виходом з ж/д вокзалу зробити невеличкий фонтанчик. Також вважаю за доцільне встановити десь у цій же центральній зеленій зоні Сонячне дерево для підзарядки гаджетів і роздачею WiFi (по конструкції також маю напрацювання), дуже зручно для гостей міста так і для самих жителів, а також фонтанчики з питною водою. Щодо зміни центральної брами ж/д вокзалу, так гарна вивіска що світиться “Вокзал Ковель” там не завадить та в цілому архітектуру змінювати не потрібно, а навпаки повернути годинник на своє історичне місце, це завжди було дуже зручно. Загалом ця концепція дуже сподобалась на відміну від інших, і вона як для мене в пріоритеті, хоча деякі елементи з інших концепцій також мають право на життя, наприклад з концепції №3 можна взяти облаштування біля входу/виходу з ж/д вокзалу та буд. по вулиці Сагайдачного, а з концепції №1 облаштування території по бульв. Л. Українки до перехрестя. Вхід у ринок також потрібно оновити. Ну і звичайно ж прибрати з привокзальної площі всі ларьки та рекламні щити тоді привокзальна площа буде виглядати справді гарно, бо якщо площу оновити, а весь цей непотріб залишити, то нічого красивого з цього не вийде, як не оновлюй.
    Архітекторам концепції №4: якщо ви читаєте цей коментар, я готовий обговорити з вами деякі деталі по вашій концепції щодо внесення змін та доповнень для більш зручного та привабливого вигляду нашої привокзальної площі. Пишіть на електронну адресу mim85t@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.