Критика концепцій реконструкції Привокзальної площі у місті Ковелі

20.06.2021 15:50

Після оприлюднення концепцій реконструкції Привокзальної площі Ковеля я вирішив прокоментувати кожен із представлених варіантів.

Вам може бути цікаво
Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

 1. “Пішли на привокзалку погулем…” що за тупість? Ти б ще сказав “пішли на залізну дорогу погуляєм по рейках”. Тупа малолєтка що поробиш, ні розуму ні фантазії, ні мізґів. Вокзал не місце для гулянь, а місце масового скупчення людей, хтось кудись їде, хтось приїзджає, хто проводжає чи зустрічає, а хтось на базар… і без автомобілів там ніяк не обійтись, просто паркомісця мають бути окультурені, а не так як зараз чи в концепції №3. В остаточному варіанті жодна з концепцій не підходить, та найбільш прийнятна звичайно №4, та там ще є над чим попрацювати.
  І що ти там совок згадуєш? Він розвалився коли тебе ще в планах не було і ти не можешь нічого про нього знати, як там жилося і що відбувалось, і яка тоді була культура і яка зараз… Завжди дивуюсь коли малолєткі які не застали Радянський Союз, кажуть як там було погано. На майбутнє, синок, ніколи не згадуй СРСР ти в ньому не жив щось обговорювати що там було і як там жилось.
  Тупа молодь навіть наполовину не має тієї культури що була в людей за часів СРСР. Так що думай своєю довбешкою що ти мелеш в своїх відосіках.
  P.S.: так підкова просто жахлива, і сама концепція не айс, але не приплітай сюди “совок”.

 2. Оскільки автор відосіка видаляє мої коментарі на Ютуб, я продублюю тут діалог:

  Вячеслав Ко
  А куди в першому проекті дітись маршруткам/автобусам, таксомоторам ? Чи людям вже не потрібно переміщати свої вантажі з вокзалу/автостанції у місто ?
  Business Expert – а людина про це не подумала, йому аби погуляти. Молоде-зелене…

  Andrew Myroniuk
  не молодому і не зеленому – відповідаю. Перед тим як щось писати, могли б подумати над тим, що це лише концепція, яка буде неодноразово допрацьовуватися після затвердження. Але «не молоді і не зелені» думати не дуже люблять 🙂

  Business Expert
  ти баране тупий, концепція на те й концепція що з неї береться основа, де в тебе це є парк, бо “то для людей”, то для таких баранів як ти “погуляти”, а не для людей. Для людей потрібен під’їзд до вокзалів, до базару щоб було де авто поставити, а не за кілометр. Якщо концепція буде значно змінюватись, а у варіанті 1 це без сумнівів, то це вже зовсім інший проект. Якраз таки ми і думаєм, а вам жовторотикам навіть думати нема чим, тому ви й ляпаєте що попало, аби ляпнути. Вам дай волю ви б з міста взагалі суцільний розважальний комплекс зробили, прибацані малолєткі

 3. Ні одна концепція мені не подобається.
  Я вважаю, що в першу чергу, ця територія повинна бути практична та зручна для всіх, тобто гостей міста, людей які проживають в нашому місті,а також, для любого транспортного засобу.Тому, цю територію потрібно розділити по зонах.Перша зона -вхід до залізничного вокзалу( потрібна заміна фасаду і зелені насадження в невеликій кількості, повинен бути під’їзд до цієї зони), друга зона- зона відпочинку(ця територія не повинна бути великою, трохи зелені, не великий фонтан, бо у нас у цю зону будуть займати не так гості, як бомжі, цигани, та інші подібні, не хочу ображати таких людей, але гостей не так уже й багато, які б чекали свій транспорт, ця зона повинна бути в центрі)третя зона- парковка машин (без цієї зони ми не можемо обійтися, вона повинна ділитися на дві частини, по обидва боки зони відпочинку, я розумію що кожен з Вас зараз скаже як можна там відпочивати коли з усіх боків транспорт, чим дихати, звичайно це не дуже зручно, але це територія привокзальна і тому ця зона відпочинку, буде зручна до всіх об’єктів). Далі зона для проїжджої частини, на мою думку, вона повинна лишитись такою самою робити коло, тільки щоб розгрузити перехрестя на сфітлофорах, потрібно зробити ще один виїзд в одному напрямку між магазином Салют і житловим будинком,посадити дерева. А також облаштувати в’їзд по вулиці там де Церква, паравоз.Зробити сучасні зупинки для пасажирів.Між автовокзалом і будинком де є магазини зробити стоянку для мікроавтобусів-маршруток, таксі, поставити там лавки, фонтанчик для води попити, можливо дерева посадити.
  Облагородити навколо площі тротуар, посадити дерева не високі.
  Що стосується ринку-базару тут питання складне.Звичайно треба теж зробити реконструкцію цього об’єкту.
  Моя думка, не треба щось захмарне будувати, треба виходити з того, що підсилу і по фінансам і щоб на майбутнє влада могла б цю територію утримувати та облогороджувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.