Поліція переслідувала автомобіль Ковельського МТМО

06.04.2021 13:07
Фото ілюстративне

Водій мікроавтобуса «Toyota Hiace», який належить Ковельському міськрайонному територіальному медичному об’єднанню, здійснив проїзд залізничного переїзду на заборонний червоний сигнал світлофору.

Це трапилося вдень 26 лютого цього року в Ковелі на вулиці Луцькій, причому на очах працівників патрульної поліції.

Після того, як рух на переїзді відновився, патрульні поліцейські на своєму службовому автомобілі почали переслідування транспортного засобу Ковельського МТМО. Водія наздогнали та склали на нього протокол за порушення Правил дорожнього руху.

У судовому засіданні кермувальник провину визнав та пояснив, що здійснював термінову доставку медичних препаратів, аналізів тощо, і поїхав через переїзд вже після того, як проїхав потяг. З його слів, три автомобілі, які стояли попереду нього, першими розпочали рух, а він поспішив за ними і також поїхав на мигаючий червоний сигнал залізничного світлофору. Це факт підтвердив відеозапис, який надала патрульна поліція. Інших правопорушників уже ніхто не наздоганяв.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Логвинюк звільнила працівника МТМО від адміністративної відповідальності у зв’язку з малозначністю вчиненого правопорушення, обмежившись щодо нього усним зауваженням.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.