Поліція починає більш посилено контролювати рух на дорогах

24.07.2020 о 17:39 · 2 хв читання

Розпочалися посилені профілактичні заходи щодо зниження рівня аварійності.

Комплекс профілактичних заходів щодо зниження рівня аварійності на території країни триватиме до 30 серпня, повідомляє Патрульна поліція України.

Поліція ще більш посилено контролюватиме безпеку дорожнього руху, стежитиме за дотриманням ПДР його учасниками та вживатиме необхідних заходів задля запобігання загибелі та травмуванню людей на дорозі.

Зокрема, створено додаткові автопатрулі, які наглядатимуть за дорожнім рухом на найбільш аварійних ділянках доріг, насамперед, у дні підвищеної аварійності, а також збільшено кількість екіпажів для нагляду за безпекою дорожнього руху на найбільш аварійних ділянках доріг на дорогах державного значення.

Здійснюється посилений контроль за поведінкою дітей на вулично-дорожній мережі з метою запобігання випадкам порушення ними ПДР.

Також в південних регіонах України наближено екіпажі патрульних до доріг державного значення, які ведуть до місць масового відпочинку громадян під час курортного сезону.

Увага патрульних ще більше спрямована на виявлення фактів порушення учасниками дорожнього руху ПДР, які призводять до настання ДТП. Це керування транспортним засобом у стані сп’яніння, виїзд на смугу зустрічного руху, порушення водіями швидкісного режиму, правил проїзду перехресть та обгону, користування пасками безпеки або мотошоломами, перевезення пасажирів, зокрема дітей, користування під час руху засобами зв’язку, недотримання водіями транспортних засобів правил проїзду пішохідних переходів, а також порушення ПДР пішоходами та велосипедистами.

На карті автомобільних доріг автомагістраль державного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) позначена, як дорога з високим рівнем аварійності

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X