Поліція вилучила карабіни, рушницю і два травматичних пістолети

19.08.2021 19:31

У Ковельському районі протягом двох днів працівники поліції виявили ряд правопорушень під час профілактичного відпрацювання власників зброї.

У заходах були задіяні співробітники сектору контролю за обігом зброї, дільничні офіцери поліції та поліцейські офіцери громади, – повідомляє Ковельське районне управління полції.

Як результат, за час відпрацювання перевірено 107 власників зброї, складено 30 адміністративних постанов за статтею 192 КУпАП (Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї та правил взяття їх на облік).

Два мисливських нарізних карабіни, два пристрої травматичної дії та мисливську гладкоствольну рушницю було вилучено за порушення строків перереєстрації зброї та порушення умов зберігання.

Хотілося б нагадати власникам вогнепальної зброї, щоб вони заздалегідь приходили до дозвільної системи для ознайомлення з вимогами щодо перереєстрації.

Більш детально щодо отримання дозволу на зброю Вас проконсультують працівники сектору контролю за обігом зброї Ковельського РУП ГУНП у Волинській області, який розташований за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 156

– нагадують у поліції

Фото Ковельського районного управління поліції

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.